9 переваг пластикових вікон – це потрібно знати!

9 переваг пластикових вікон – це потрібно знати!

Віконні конструкції з ПВХ давно стали частиною нашого життя. Важко уявити сучасну квартиру або будинок без пластикових вікон. Але, незважаючи на таку популярність, навколо них досі існує безліч упереджень і міфів. Для тих, хто сумнівається в доцільності монтажу пластикових конструкцій, буде корисно ознайомитися з основними перевагами сучасних вікон.

1. Герметичність, тепло- і звукоізоляція

Найважливіші вимоги, яким мають відповідати сучасні вікна – високий рівень звуко- і теплоізоляції. Встановивши якісні ПВХ-конструкції, можна забути про шум і проблеми з енергозбереженням. Особливо це актуально для квартир, що виходять на вулиці зі жвавим рухом, і холодних приміщень, що продуваються. Завдяки високій герметичності металопластикових вікон, будинок надійно захищений від пилу, неприємних запахів, тополиного пуху і вихлопних газів.

2. Довговічність

Металопластикові вікна чудово витримують несприятливі погодні та сезонні умови, не піддаються корозії, не промерзають, у них не накопичуються шкідливі речовини. Сніг, дощ, перепади температур не чинять на конструкцію негативного впливу. Ударостійке багатошарове скло із захисною плівкою витримує значні механічні впливи. Профіль не тріскається, не змінює колір, не деформується. Термін служби, заявлений виробниками, становить не менше 25-30 років. Для того щоб конструкції з ПВХ прослужили довго, необхідний професійний монтаж з дотриманням встановлених стандартів.

3. Зовнішній вигляд

9 переваг пластикових вікон

Вікна з ПВХ чудово підійдуть до будь-якого інтер’єру. Вони естетичні, відмінно поєднуються з класичними і рулонними шторами, жалюзі. Білий колір – найпоширеніший варіант при виборі пластикових конструкцій. Але, за бажання, можна замовити інший колір і текстуру. Можна встановити вікна ПВХ з кольоровим профілем і стилізованим під дерево.

4. Екологічність

Виробники декларують повну безпеку матеріалів, з яких виготовлені пластикові вікна. Вони не становлять загрози для навколишнього середовища і людини.

5. Практичність та легкість у догляді

Пластикові конструкції прості в догляді, не вимагають постійного оновлення та утеплення на зиму, як старі дерев’яні рами. Всі елементи легко очищаються відповідними складами, гігієнічні.

6. Безпека

9 переваг пластикових віконВстановлення пластикових вікон знижує ризик проникнення сторонніх у квартиру. За рахунок спеціальної протизламної фурнітури сучасні вікна стануть надійним захистом для будинку. У квартирах, розташованих на першому поверсі, відпадає необхідність у решітках. Для дітей віконні конструкції теж абсолютно безпечні. Вони мають різні режими експлуатації, існує можливість встановити захист від дітей.

7. Економічність

Ціни на пластикові вікна доступні завдяки відносно дешевому виробництву і матеріалам. А, якщо врахувати, що вони прослужать багато років, вигода очевидна. Як правило, в комплекті йдуть москітні сітки, які захистять від комах у літню пору.

8. Індивідуальний розмір та форма

Величезний плюс пластикових вікон – можливість виготовити конструкцію за індивідуальними розмірами, необхідної форми. Особливо це актуально, якщо у квартирі або будинку нестандартні віконні прорізи.

9. Швидке виготовлення та монтаж

Весь цикл заходів із заміру, виготовлення та встановлення металопластикових вікон займає всього кілька днів. Виготовлення конструкцій з інших матеріалів відбувається значно довше.

Слід зауважити, що всі перераховані вище переваги відносяться тільки до правильно встановлених вікон з якісних матеріалів. При виборі вікон потрібно звертати увагу на репутацію фірми-виробника, це буде гарантією їх надійної експлуатації довгі роки.