Балкони та лоджії

Балкони та лоджії
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Ритм життя в мегаполісі не завжди дозволяє нам здійснити наш довгий список бажань. Незважаючи на те, що тепло і затишок у власному домі входять до “топ-листа”, часу на облаштування оселі все одно не вистачає.

Компанія “Вікна Плюс” пропонує Вам якісне і доступне кожному скління балконів і лоджій за Вашої відсутності, тобто “під ключ”! І Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час, продзвонювати сотні компаній і наймати кілька бригад, тому що компанія “Вікна +” надає весь комплекс робіт, заощаджуючи тим самим Ваш час і гроші.

До спектру послуг “Балкони під ключ” входить встановлення, скління, зварювальні роботи, утеплення, внутрішнє і зовнішнє оздоблення.

Розповімо детальніше про кожен із цих видів робіт:

Демонтаж старих конструкцій і зварювальні роботи.

Встановлення металопластикових конструкцій передбачає, перш за все, демонтаж старого скління і демонтаж поручнів, за необхідності.
Слід зазначити, що важливим питанням при ремонті балкона є виготовлення металевого каркаса (зварювальні роботи). Якщо Ви хочете засклити балкон або лоджію металопластиковими рамами, то потрібно мати на увазі, що в разі скління металопластиковими конструкціями, вимоги зростають. Приділіть особливу увагу вибору металевого каркаса, тому що старі перила можуть не витримати нового навантаження.
Наочна демонстрація видів металевих каркасів представлена нижче:

Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Основні види металоконструкцій на балконах з металевою огорожею (поручнями)

За вже наявними розмірами балкона (без виносу)
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
З виносом фасадної частини. Розмір виносу – 250 – 300 мм
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Винос фасадної частини та однієї бічної сторони. Розмір виносу – 250 – 300 мм.
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Винос по периметру. Розмір виносу – 250 – 300 мм. Готова металоконструкція має вигляд кошика.
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Металоконструкція з підготовкою отвору під обшивку сайдингом.
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Металоконструкція на Г-подібний балкон.
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Основні види металоконструкцій на балконах з металевою огорожею (поручнями)

Балконы и лоджии
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Дедалі частіше виникає потреба у винесенні скління за межі парапету, оскільки площа балкона або лоджії мала і хочеться візуально розширити простір, встановити повноцінне підвіконня 300 мм і найголовніше – укріпити поручні старого балкона, що відіграє не останню роль під час засклення балконів металопластиковими конструкціями, які набагато важчі за старі дерев’яні рами.

Зовнішня обшивка.
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Зовнішнє оздоблення плити або перил (сайдинг) – це відформовані з полівінілхлориду панелі завтовшки від 1,1 до 1,5 мм, схожі на дощату обшивку внапуск.
Слід мати на увазі, що форма і товщина панелей варіюються залежно від виробника.
Якщо читач – справжній естет, то сайдинг – саме те, що йому потрібно, оскільки за красою інші оздоблювальні матеріали йому поступаються. Колірна палітра панелей рясніє різними кольорами. Варіації поєднання профілів і оздоблювальних елементів, різні можливі аксесуари допускають найрізноманітніші варіанти оформлення балконів на будь-який смак! Крім того, він володіє такими важливими властивостями, як: міцність, стійкість до впливу хімікатів, стійкий до вологи, грибків, комах, антикорозійність. До переваг цих оздоблювальних робіт слід також віднести довговічність, вогнетривкість, невибагливість у догляді, безшумність. За Вашим бажанням може проводитися утеплення із зовнішнього боку пінопластом, що буде оптимальним варіантом при утепленні фасаду будівлі.

Монтаж даху (покрівля).

Для монтажу даху (покрівля) використовується профнастил (стіновий або покрівельний матеріал для зовнішніх огороджень, стін і дахів з кольоровим полімерним покриттям). Він має високу механічну міцність, надійність в експлуатації та корозійну стійкість. Під час монтажу покрівлі так само використовується паро- і гібробар’єр, може настилатися OSB плита, що знижує рівень шуму до мінімуму й економію тепла до максимуму.

Балконы и лоджии
Установлення металопластикових конструкцій.

Вашій увазі пропонується кращий профіль, що зарекомендував себе не тільки на ринку України, а й за її межами: REHAU, STEKO, ALUPLAST, KBE, SCHUCO. Різні види склопакетів створять комфортну атмосферу на Вашому балконі або лоджії, зменшивши дискомфорт від спеки влітку, і заощадивши Ваше тепло взимку. Наші інженери-конструктори допоможуть змоделювати конструкцію Вашої мрії. Дружна команда робітників – максимально якісно і швидко зробить цю мрію дійсністю! Ми прекрасно розуміємо, що Вам потрібні не наші красиві слова, а відсутність Вашого головного болю і якісна, гідна робота в найкоротші терміни!

Внутрішня обшивка
Балконы и лоджии

Внутрішня обшивка робиться з панелей ПВХ тому, що вони мають низку переваг: ідеально гладка поверхня, тепло- і звукоізоляція, приховування електропроводки.
Вони кріпляться на металевий каркас і між облицюванням і стіною залишається невеликий простір. Як варіант, його можна заповнити ізоляційним матеріалом, завдяки чому покращиться тепло- і звукоізоляція, знизяться витрати на опалення. Можливе оздоблення балкона гіпсокартоном, який надалі шпаклюють і фарбують (можливе підклеювання шпалер), або оздоблення вагонкою, завдяки чому на вашому балконі або лоджії створюється відчуття затишку та спокою, як ніби Ви відпочиваєте в заміському будинку, а не в задушливій квартирі.
Внутрішня обшивка балкона також має на увазі задування всіх щілин і швів монтажною піною, гідроізоляцію, і утеплення пінопластом. Монтаж підлоги проводиться настиланням дерев’яних брусів (лаг) на бетонну плиту і фіксацією за допомогою металевих куточків. Зверху бруса кладемо деревну плиту з орієнтованої довгорозмірної стружки (плита OSB). І за Вашим бажанням плита OSB покривається лінолеумом або ламінатом.
Внутрішня обшивка виконується з панелей ПВХ (Україна, Франція, Туреччина).

Додаткові роботи
Балконы и лоджии
Балконы и лоджии

Також можуть проводитися роботи з проведення електрики на вашому балконі або лоджії, точкове освітлення будь-якої складності для нас не проблема. Встановлення стелажів або шафок, сушарок і кріплень для горщиків з квітами, решіток, сантехнічні роботи зі встановлення батарей опалення на Вашому балконі або лоджії. Наші фахівці мають альпіністське спорядження і величезний досвід роботи на будь-якій висоті, тож роботи із зовнішньої обшивки та утеплення фасадів будинків для нас не становитимуть жодних складнощів. У Вас є ідеї, як поліпшити свій балкон або лоджію, телефонуйте нам прямо зараз і наші майстри допоможуть здійснити всі Ваші плани.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс