Вікна та двері ПВХ будівельним організаціям і виконробам

  • Якщо Ви продаєте та встановлюєте вікна кінцевим споживачам;
  • Якщо Ви займаєтеся будівництвом, проектуванням або ремонтом будинків, квартир, офісів, промислових і туристичних об’єктів;
  • Якщо Вам необхідна велика кількість світлопрозорих конструкцій, ролет, секційних воріт або жалюзі – Ви однозначно можете розраховувати на спеціальні ціни та умови співпраці від “Вікна Плюс”.

Представлення Ваших інтересів і складання рекламацій у разі їх появи для заводів-виготовлювачів. Надаємо Програмне Забезпечення для розрахунку вікон і проводимо навчання по його використанню. Надаємо вичерпні консультації при виборі конфігурації вікон під поставлене завдання (максимальна економія, максимальна надійність і т. д.). Кваліфіковані фахівці дилерського відділу за Вашим запитом нададуть Вам оптимальне рішення, що задовольнить Вас і Вашого замовника, що позбавить Вас від необхідності звертатися до безлічі різних організацій, витрачаючи велику кількість часу і сил на не завжди потрібні переговори. Це дозволить використовувати цей час для пошуку нових клієнтів і можливостей заробітку.
Зробимо для Вас розрахунок вартості виробів, коли Ви на вимірі, що б ви на місці могли назвати замовнику вартість виробів і робіт.

Доставка вікон Steko здійснюється безоплатно по всій Україні. Можливість доставки конструкцій на адресу замовника з підняттям на поверх.

Безкоштовна адресна доставка вікон Steko із занесенням на поверх

Дніпро, Новомосковськ, Синельникове, Павлоград, Кам’янське, Львів, Харків, Луцьк, Рівне, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Херсон, Черкаси, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль.

Якщо Ви, з якихось причин, не можете зробити замір і встановлення вікон самостійно – порекомендуйте нас клієнту, і ми виконаємо весь комплекс робіт зі скління і, після остаточного розрахунку замовника, виплатимо Вам гідну винагороду.

Завдяки партнерським відносинам із заводами-виробниками та значним знижкам на більшість профільних систем поставимо Вам продукцію за цінами заводу-виробника.