НАТЯЖНІ СТЕЛІ

НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Упевнені, кожен під час ремонту стикався з такою проблемою як нерівні стелі. І основним способом боротьби з цими нерівностями була штукатурка, потім фарбування або поклейка шпалер. Але є й такі нерівності, які неможливо приховати звичайною штукатуркою, навіть якщо накладати товсті шари, ризикуючи, що одного чудового моменту це все обвалиться, прямо вам на голову. А так хочеться домогтися ідеального результату і зробити стелі рівними і красивими. А іноді всі старання йдуть нанівець завдяки сусідам, які забудуть закрутити кран, і на вашій улюбленій ідеально гладкій стелі з’являються брудні розводи, і тоді починай все спочатку. Але ж стільки часу і зусиль було витрачено.

Почнете все спочатку чи звернетеся до фахівців, які вирішать усі ваші проблеми, заощадять ваш час і гроші?

Забудьте про проблеми ремонту, зверніться до фахівців компанії “Вікна Плюс”, які раз і назавжди розв’яжуть цю проблему та зроблять вашу стелю прикрасою, справжнім елементом декору вашого інтер’єру за допомогою одного з найцікавіших та найекологічніших оздоблювальних матеріалів – натяжних стель.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Кольорова гама і фактурність здивують своєю різноманітністю навіть найвибагливішого замовника. Не важко підібрати будь-який відтінок або навіть малюнок як у класичному стилі, так і для сучасних інтер’єрів. Глянцеві, матові, сатинові, стилізовані – і це ще не межа уяви, багаторівневі натяжні стелі, фотодрук і навіть зоряне небо ідеально впишуться в дизайн інтер’єру, який виберете саме Ви.

Вам набридли звичайні білі стелі, або краї шпалер, що постійно відклеюються, – тоді натяжні стелі – це саме те, що вам потрібно, а компанія “Вікна Плюс” із задоволенням допоможе розібратися в усьому цьому різноманітті, зробить заміри, монтаж і порадить, як правильно доглядати за обновкою.

Монтаж натяжних стель

Для встановлення натяжної стелі необхідно на першому етапі підвищити температуру в приміщенні до 50-70 градусів, за допомогою газового обігрівача (гармати). Нагріте полотно розтягується по кутах приміщення і заправляється в багет. Дотримання високої температури особливо важливо під час розтягування плівки, надалі температура може знижуватися до кімнатної. Весь процес встановлення натяжної стелі займає 30-50 хвилин, і виключає появу пилу і бруду, оскільки весь процес виконується з використанням пилососа. Після натягування полотна температура поступово знижується до природної, і плівка приймає необхідну форму на стелі. Полотно плівки спочатку зменшене на 8-15%, що необхідно для створення ідеально рівної поверхні стелі, яка не провисає.

Процеси монтажу

  • встановлення багета (каркаса) – мінімальна відстань від базової до натяжної стелі має бути 3,5 см;
  • розправлення полотна
  • кріплення полотна по краях приміщення;
  • нагрівання полотна до 70 градусів, за допомогою газового обігрівача, для надання еластичності плівці ПВХ;
  • заправка полотна в багет і його фіксація, здійснюється за допомогою спеціального шпателя, щоб не пошкодити полотно;
  • охолодження полотна – при цьому плівка приймає остаточну форму;
  • вирізання отворів під освітлювальні прилади;
  • встановлення освітлювальних приладів;
  • встановлення декоративного плінтуса;
  • прибирання приміщення.
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Види натяжних стель:

Найпоширенішими і затребуваними вважаються багаторівневі натяжні стелі. Вони складаються з натяжного полотна, виконаного в декількох рівнях або з використанням складних елементів, декількох кольорів або фактур, а також часто використовується точковий вид освітлення. За допомогою такого виду натяжних стель можна як приховати всі недоліки стелі, так і надати всій кімнаті ексклюзивності та індивідуальності, неповторного дизайну, створеного саме за вашим ескізом. За допомогою багаторівневих натяжних стель можна візуально коригувати ширину або висоту кімнати, змінити її геометрію або розділити на зони, що дуже зручно для кімнат – студій. Всі свої безмежні фантазії ви зможете втілити, використовуючи багаторівневі натяжні стелі від компанії “Вікна Плюс”.

Хотілося б докладніше зупинитися на різновидах багаторівневих стель. Отже, почнемо.

Площина – це класична рівна форма натяжної стелі.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Стеля в такому виконанні має ідеально гладкий вигляд і може бути виконана в будь-якому відтінку і фактурі. Каркас встановлюється на відстані 3 см від базової стелі. Труби, колони, перепади плит, нерівні кути не є перешкодою для встановлення натяжної стелі. Також у необхідному місці та кількості можуть встановлюватися освітлювальні прилади, системи кондиціонування і датчики пожежної або охоронної сигналізації.

Перехід рівня – характеризується переходом натяжної стелі з одного рівня в інший.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Кількість рівнів не обмежена, кожен з них може бути виконаний у різному кольорі та різній фактурі. В одному приміщення можна створити зональність за допомогою вигинів, підкреслити елементи декору та інтер’єру. За допомогою контрасту кольорів можна візуально збільшити об’єм простору. Такий варіант натяжних стель часто використовується, коли необхідно приховати виступаючі елементи стелі або стін, не втрачаючи при цьому загальної висоти приміщення.

Арка – характеризується плавним переходом стін у стелю.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Використовується для відтворення куполоподібних склепінь стелі, а також зміни геометрії приміщення. Такий вид натяжних стель дуже актуальний для реконструкції базових арочних стель, а також для приміщень, де проходять множинні комунікації, що вимагають періодичного доступу. Дуже оригінальний вид оздоблення, допоможе підкреслити індивідуальність приміщення.

Дюна – форма натяжної стелі у вигляді дзвона, досягається за рахунок об’ємної, тривимірної форми, яка візуально нагадує дюну.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Дуже оригінальний вигляд має з використанням різних за формою і дизайном світильників. Кількість і розмір пагорбів не обмежені. Перехід від дюни до основної площини може бути як плавним, так і мати чіткі межі. Найчастіше дюни виконують із глянцевих полотен, на яких неповторно відбивається світло. Такі стелі ідеально впишуться як у класичний інтер’єр, так і в сучасний, авангардний стиль.

Конус – виконується у вигляді спадаючого конуса, може комбінуватися з іншими елементами декору.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Такі натяжні стелі додають оригінальності інтер’єру. За допомогою такого виду натяжних стель можна задекорувати системи вентиляції, здійснити перехід колони до стелі. Висота, діаметр, колірна гамма і фактура таких стель може бути різноманітною. Дуже цікаво виглядає варіант, коли конус відрізняється за кольором від основного полотна стелі. При такому виконанні натяжної стелі ваша фантазія може бути безмежною.

Хвиля – такий вид стелі характеризується плавними вигинами у вертикальній площині.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Крок і висоту хвилі можна змінювати. Це найскладніший, але, водночас, найоригінальніший вид натяжних стель. Хвилі можуть бути рівномірними, плавно затухаючими, з різним кроком і висотою гребенів. Конфігурація хвиль буває: одностороння – уздовж однієї стіни, двостороння – уздовж двох стін, багатостороння – уздовж чотирьох або більше стін, і нагадує поверхню моря. Більш ефектний вигляд мають стелі в темних тонах, під час відбиття світла створюється ефект перекочування хвиль.

ФОТОДРУК

Щоб зробити інтер’єр у своєму будинку неповторним, можна оформити стелю або стіни полотнами з фотодруком за вашим індивідуальним ескізом.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Малюнок наносять на посилене матове полотно за допомогою широкоформатного друку. Політ вашої фантазії може бути безмежним. Обране вами зображення не потьмяніє з роками і не змінить свою форму, а якщо воно вам набридне, то полотно можна легко замінити.

Фотодрук на полотні від компанії “Вікна Плюс” це можливість самовиразитися, зробити свій інтер’єр єдиним і неповторним.

«ЗОРЯНЕ НЕБО»

Виконується із застосуванням технологій світлового дизайну.

НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ
НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ

Галактики, сузір’я і навіть комети можуть втілити на вашій стелі фахівці компанії “Вікна Плюс” за допомогою спеціальних світлодіодів і оптичного проектора. Оптико-волоконні нитки встановлюються одним кінцем на поверхню полотна, іншим під’єднується до проектора. Можна створювати динамічні зображення, для цього фахівці компанії “Вікна Плюс” монтують спеціальний блок управління, за допомогою якого можна регулювати яскравість зірок, частоту їхнього мерехтіння, відобразити пролітаючу комету або створити зоряне небо за вашим ескізом, зобразивши, наприклад, сузір’я вашого знака зодіаку.

Натяжна стеля, виконана у вигляді “зоряного неба”, тішитиме вас своїм сяйвом вдень і вночі в будь-яку погоду, створить романтичну й загадкову атмосферу у вашій оселі. Така стеля не залишить байдужим жодного замовника.

Втілите свої мрії на полотні натяжних стель разом з компанією “Вікна Плюс”.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс