Пластикові вікна та двері

2

Прогрес рухається вперед і на зміну звичайним дерев’яним вікнам прийшли металопластикові вікна з ПВХ профілю. Вони практичні, не потребують щорічного фарбування і спеціального догляду. Такі вікна міцні, вони не піддаються деформації на відміну від дерев’яних і служать на багато довше. Металопластикові вікна не підтримують горіння і показник шумо- і теплоізоляції у таких вікон у багато разів вищий, ніж у звичайних дерев’яних. Продукція компанії “Вікна Плюс” – це вікна відомих марок: REHAU, STEKO, ALUPLAST, WDS, всі ці профільні системи розроблені для кліматичних умов нашої країни.

Чому варто зупинити свій вибір саме на металопластикових вікнах:

  • такі конструкції є пожежобезпечними, що відіграє не останню роль, а також вони вологостійкі;
  • тривалий термін служби скорочує окупність вікон за рахунок економії енергії в зимовий період і економії коштів на кондиціонуванні влітку;
  • металопластикові вікна є екологічно чистими, не змінюють колір і фактуру під дією ультрафіолетових променів, і не бояться різких перепадів температур;
  • підвищена звукоізоляція металопластикових вікон подарує вам спокій, затишок і здоровий сон;
  • простота експлуатації, і відсутність спеціального догляду буде зручна всім від дітей і до людей похилого віку;
  • широкий вибір колірної гами, форм і конфігурацій металопластикових вікон задовольнить запити навіть найвимогливіших

Металопластикові вікна мають масу переваг перед звичайними дерев’яними вікнами, їхня надійність і простота у користуванні з кожним роком набувають дедалі більшого попиту у замовників. Тому все частіше вікна з ПВХ-профілю встановлюють у квартирах, приватних будинках, офісах, школах і медичних установах.

Виробники металопластикових вікон з кожним роком вдосконалюють конструкції, підвищують коефіцієнти теплозбереження та шумоізоляції, розробляють склопакети для різних кліматичних умов, завдяки цьому створюється ідеальний мікроклімат у приміщенні, і не залежно від того, яка погода буде за вікном, у вас завжди буде комфортно, тепло і затишно.

Щоб домогтися такого ефекту, необхідно з повною відповідальністю підійти до вибору металопластикових вікон, і в цьому вам допоможуть кваліфіковані фахівці компанії “Вікна Плюс”, які підберуть для вас найоптимальніший варіант і за ціною, і за якістю.

Не останнє місце посідає й естетичний вигляд металопластикових вікон, тим паче, що зараз виробники пропонують широкий вибір форм, конфігурацій і відтінків віконних конструкцій, тому навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати для себе варіант скління в індивідуальному порядку, а співробітники компанії “Вікна Плюс” допоможуть у цьому не простому виборі.

Встановлення металопластикових вікон займає небагато часу, тим більше, якщо їх встановлюють кваліфіковані інженери-монтажники. Подальший догляд також не забере багато часу і сил, необхідно всього раз на півроку змастити фурнітуру і ущільнювач, і вологою серветкою протерти профіль і склопакети.

Компанія “Вікна плюс” – це команда професіоналів. Ми гарантуємо вам якість продукції за найприйнятнішими цінами, а також високий рівень обслуговування на всіх етапах: від купівлі до встановлення та сервісного обслуговування.

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ
СКЛОПАКЕТИ
ФУРНІТУРА
ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ
Сделайте дом своей мечты с компанией Окна Плюс