Алюмінієві фасади, вікна та двері

Алюмінієві фасади, вікна та двері

Своєї популярності алюмінієві конструкції набули завдяки своїй практичності та довговічності, здатності реалізовувати найскладніші, і водночас незвичні архітектурні рішення, що не властиво конструкціям з металопластику. Компанія “Вікна Плюс” крокує в ногу з часом і може запропонувати продукцію таких відомих виробників як REYNAERS, ALUTECH, KURTOGLU KMD VIVA та інші. Ми пропонуємо виготовлення, монтаж і сервісне обслуговування вікон і дверей з алюмінію для фасадів, зимових садів, вхідних груп дверей, вітражів, а також скління балконів і лоджій.

Конструкції з алюмінію – це перспективний і сучасний вид скління, який дедалі частіше використовують під час будівництва як нових будівель, так і під час реставрації старих приміщень, квартир і промислових приміщень.

Для виготовлення конструкцій використовують не чистий алюміній, оскільки він дуже м’який, а сплав із додаванням магнію і кремнію. Конструкції виходять жорсткими і міцними, і при цьому мають дуже легку вагу.

Алюмінієві фасади, вікна та двері

Основними конкурентними перевагами алюмінієвого профілю є:

  • довговічність – при дотриманні правил експлуатації, конструкції з алюмінієвого профілю прослужать до 80 і більше років;
  • можливість модернізації – за необхідності склопакети, ущільнювачі та фурнітуру можна замінити або доповнити без ремонту всієї конструкції;
  • екологічність – алюмінієвий профіль відповідає всім екологічним, токсичним і медичним нормам, тому може без обмежень використовуватися для скління медичних установ, шкіл і садочків;
  • надійність – конструкції з алюмінієвого профілю вважаються найміцнішими;
  • універсальність – є можливість виготовлення конструкцій різних форм і конфігурацій не властивих металопластику;
  • антикорозійність – не піддається впливу корозії, стійкий до агресивного навколишнього середовища, перепадів температур, впливу ультрафіолетових променів;
Алюмінієві фасади, вікна та двері
  • простота в догляді – дуже легко очищаються від забруднень, не потребують спеціального догляду та фарбування;
  • мінімальні навантаження – маючи легку вагу, алюмінієві конструкції створюють мінімальне навантаження на фурнітуру і несучі конструкції, можливе виготовлення вікон або дверей великих розмірів;
  • широкий вибір колірних рішень – вироби можуть бути пофарбовані в будь-який колір з палітри RAL, задекоровані під дерево, що дає широкі можливості для найсміливіших дизайнерських рішень. Фарбування може здійснюватися як з одного так і з двох сторін профілю;
  • різноманітне відкривання стулок – розпашне, поворотне, відкидне, підвісне, розсувне відкривання, а також глухі стулки.

Використовується два варіанти виготовлення алюмінієвих конструкцій з холодного і теплого профілю. Конструкції, до яких не висуваються теплоізоляційні якості, виготовляють з холодного алюмінієвого профілю. До таких належать зовнішні та внутрішні огороджувальні конструкції, скління нежитлових приміщень, складів, магазинів, торгових центрів, лоджій і балконів. Теплий профіль використовують для скління житлових приватних будинків, котеджів, квартир, зимових садів, веранд і альтанок. Теплий алюмінієвий профіль має спеціальну термовставку (терморозрив) з поліаміду зі скловолокном, що перешкоджає промерзанню конструкції та збільшує шумоізоляцію. Як заповнення можуть використовуватися як одно- так і двокамерні склопакети, зі звичайним, енергозберігаючим або мультисклом, сендвіч-панелі.

Алюминиевые фасады, окна и двери
Алюминиевые фасады, окна и двери
Алюминиевые фасады, окна и двери

Системи алюмінієвих профілів:

Алюминиевые фасады, окна и двери
Алюминиевые фасады, окна и двери

– Система алюмінієвих профілів для виробництва суцільно скляних перегородок – являє собою систему затискних профілів і комплектуючих для кріплення загартованого скла до стелі та підлоги. Завдяки використанню таких алюмінієвих профільних систем можна візуально розширити приміщення, більш ефективно використовувати природне освітлення і створити вигляд єдиного робочого простору. Конструкції такого типу мають дуже повітряний і вишуканий вигляд.

– Система алюмінієвих профілів для виготовлення офісних перегородок – призначена для виготовлення огороджувальних конструкцій, офісних перегородок і дає змогу створювати елітні й дорогі інтер’єри в холах, кабінетах, офісах, слугують для поділу залів у торгових центрах і магазинах. Завдяки широкому вибору конструктивних елементів системи, а також різноманіттю кольорів і оздоблювальних матеріалів, конструкції цієї системи задовольнять запити навіть найвимогливіших замовників.

– Система алюмінієвих профілів, що використовується для встановлення у внутрішні та зовнішні прорізи стін – слугує для виготовлення вікон, дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп дверей, тамбурів, вітрин і внутрішніх перегородок. Такі конструкції вирізняються стильним зовнішнім виглядом і функціональністю. Варіанти виготовлення вхідних дверей за типом відкривання можуть бути різноманітними: відкатні автоматичні скляні двері, скляні двері, що обертаються, та маятникові скляні двері. Алюмінієві двері вирізняються своєю легкістю і міцністю, а широкого вибору типів відчинення немає ні в металопластикових, ні в дерев’яних дверей, що робить їх дуже затребуваними під час скління будівель із постійним потоком людей – торговельні центри, офісні будівлі, аеропорти і лікарні. Такі вікна та двері будуть не тільки функціональними і зручними в користуванні, а й прикрасять своїм вишуканим виглядом будівлю будь-якого призначення.

73

– Система алюмінієвих профілів, призначена для скління балконів і лоджій. Передбачає різні види відкривання – розсувне, розпашне та виготовлення глухих конструкцій. У системі передбачені з’єднувачі та розширювачі для комбінування конструкцій. Також на ці профільні системи передбачено встановлення протимоскітних сіток. Для економії простору найчастіше використовують розсувну систему відкривання, яка також дасть змогу впустити більше світла до Вашого будинку і візуально розширить простір балкона або лоджії. Також часто використовується для скління отвору балконного блоку у вигляді розсувної перегородки.

– Система алюмінієвих профілів для виготовлення легких розділових конструкцій для облаштування роздягалень, душових і сантехнічних приміщень, оскільки профіль не схильний до корозії.

Сучасний дизайн, функціональність, легкість, практичність і багатий вибір колірних рішень і фактур робить алюмінієвий профіль дуже затребуваним серед архітекторів і дизайнерів, а легкість у догляді й естетична краса потішать будь-яку господиню.

Фахівці компанії «Вікна Плюс» допоможуть розібратися в різноманітті алюмінієвих профільних систем, зроблять замір і установку конструкцій будь-якої складності, починаючи від вікон, дверей, балконів і лоджій, зимових садів, веранд і альтанок, закінчуючи складними системами вітражів і перегородок.