Балкони “під ключ”

Балкони “під ключ”

Під час квартирного ремонту або ж інших внутрішніх робіт ми не завжди приділяємо увагу оформленню такого житлового простору як балкон. Дуже часто ми залишаємо вирішення цього питання на потім, посилаючись на те, що це не найголовніше завдання, яке треба зараз вирішити, краще віддати перевагу ремонту основних кімнат. Але рано чи пізно виникає необхідність привести балкон до ладу як зовні, так і зсередини, при цьому часто чуємо таку фразу балкон “під ключ”. Перш за все, давайте розберемо це велике і загальноприйняте поняття.Балкони під ключ
При сучасному будівництві житлового будинку балкони стали чи не найосновнішим атрибутом багатоповерхової споруди, багато хто за рахунок балкона розширює корисний житловий простір, облаштовуючи на балконі кабінети, невеликі спортивні зали або просто куточки для затишного відпочинку, дитячі ігрові та навіть зимові сади.
Часто можна зустріти таку ситуацію, коли балкон використовується як комора, але за умови правильного і раціонального підходу до справи можна з цієї частини квартири отримати ще одну комфортабельну житлову площу, яка матиме завдяки благоустрою чудовий вигляд. До того ж засклений балкон, крім затишного куточка, буде ще й додатковою перешкодою для шуму, холоду і пилу. Стан балконів дуже різний, тому перед облаштуванням необхідно замислитися, чого саме ви хочете домогтися від вашого балкона – просто захиститися від вітру і дощу або облаштувати повноцінну житлову кімнату. Якщо ви все ж зупинилися на другому варіанті, то утеплювати й облагороджувати доведеться як зовнішню, так і внутрішню частину Балкони під ключбалкона, щоб домогтися ефекту теплий балкон.
Якщо ви вирішили зупинитися на варіанті балкон “під ключ”, то необхідно вибрати компанію, яка виконає всі роботи в комплексі, а це, як правило, – зварювальні роботи, обшивка та утеплення балкона зовні сайдингом або профнастилом, внутрішнє утеплення й обшивка пластиком або вагонкою, утеплення підлог, електрика і навіс сушарок.
При виборі скління балкона необхідно врахувати наскільки теплим повинен стати ваш балкон. Якщо необхідно просто захиститися від навколишнього середовища, то варто звернути увагу на більш бюджетні 3-х камерні системи з однокамерним енергозберігаючим склом, але якщо ви плануєте все ж робити з балкона житлову кімнату, то підійдуть вікна Steko або вікна Rehau 5-и камерних систем з максимально теплими склопакетами. Балкони під ключ
За своєю конфігурацією балкони можуть бути рівними, з виносом по фасаду, з виносом на всі боки – що збільшить площу підвіконня вгорі, з виносом по плиті – збільшення загальної площі балкона або ж французький балкон.
Заключним етапом всіх робіт з благоустрою балкона буде внутрішнє оздоблення, тут також існує кілька варіантів роботи в цьому напрямку. Одним з найпопулярніших методів вирішення цього завдання буде дерев’яна вагонка, перш за все екологічно чиста і володіє відмінною якістю по утриманню тепла. Можливі й інші варіанти оздоблення – це пластикові або ламіновані панелі, порівняно з вагонкою вони будуть дешевшими, при цьому загальний естетичний вигляд ви не втратите.
Балкони під ключНа завершення обговорення теми балкон “під ключ” можна сказати наступне, перш за все визначтеся з метою, що ви хочете отримати в кінцевому результаті – просто затишний балкон або все ж повноцінну житлову кімнату. Якщо не впевнені у вирішенні, зверніться до наших фахівців, які мають великий досвід в обробці балконів. Наша компанія може запропонувати широкий спектр послуг і виконає всі роботи з благоустрою балкона “під ключ”.