Чому плачуть вікна?

Чому плачуть вікна?

Є кілька причин, чому потіють вікна:– Однокамерний склопакет. Як відомо, взимку і особливо на кухні такий склопакет не справляється з різницею температур і відбувається утворення конденсату, як його ще називають “вікна, що плачуть”.

-Не має опалення. Коли приміщення не опалюється, на склопакетах утворюється конденсат.
-Глибокі підвіконня. Коли підвіконня значно закривають батарею (радіатор), то тепле повітря від них не потрапляє на склопакети й утворюється конденсат.
-Велика кількість квітів. Квіти, як відомо, є джерелом підвищеної вологості, що призводить до випадання конденсату.
-Ремонт. Якщо ви робите ремонт і в приміщенні багато вологи, це може призвести до утворення конденсату.

Чому плачуть вікна?
Висновок: для того, щоб ваші вікна не плакали, необхідно замовляти вікна з двокамерним склопакетом (4 \ 10 \ 4 \ 10 \ 10 \ 4), одно- (4 \ 16 \ 4i) і двокамерним енергозберігаючим склопакетом (4 \ 10 \ 4 \ 10 \ 4 \ 10 \ 4i) або мультифункціональним склопакетом. І ще одне, в обов’язковому порядку необхідно зробити протягом двох тижнів з дня встановлення зовнішні укоси з боку вулиці, щоб закрити монтажну піну і щілини, що утворилися після монтажу. Щоб волога не потрапляла всередину і не було запотівання і цвітіння укосів. Також необхідно утеплити внутрішні укоси пінопластом або скловатою, і тоді ваші вікна ніколи не будуть плакати!!!