Чим можна прикрасити пластикові вікна

Чим можна прикрасити пластикові вікна

Нові сучасні будинки і квартири здаються відразу з комплектом пластикових вікон. Але вони не тільки закривають отвір у стіні, а й виконують низку функцій.

Головна їхня функція, звичайно ж, берегти тепло. Вони захищають квартиру не тільки від холоду, а й рятують у сильну спеку. А вікна із захисним шаром, тоновані, захищають ще й від інфрачервоного випромінювання.

Неможливо не згадати ще одну функцію пластикових вікон: вони захищають від шуму, що в межах міста є актуальним. Тому, купуючи пластикові вікна, треба звернути увагу на їхню товщину та відстань між стеклами.

Деякі виробники вдосконалюють конструкції вікон, і тому на ринку можна зустріти вікна з високою зламостійкістю. Такі вікна практично неможливо відкрити зовні. Зазвичай пластикові вікна забезпечені сітками від комарів і комах.

Жалюзі, плісе, римські, рулонні штори

Жалюзі – це штори для вікон, які не тільки прикрашатимуть нудний пластик, а й захищатимуть приміщення від проникнення сонячного світла, а іноді й від сторонніх очей.

Штори на пластикові вікна розрізняють:

  • рулонні. Кріпляться безпосередньо на саме вікно. Такий тип поєднує в собі і штори, і жалюзі. Вони регулюють освітлення, мають відштовхувальні властивості (не пропускають пил і світло, тепло). Легко регулюються і можуть фіксуватися на будь-якій висоті. Такі штори добре підходять для оформлення залів, а прозорі або ніжні рожеві – для спальні;
  • римські. Дають змогу гармонійно поєднувати звичайні штори і жалюзі.

Особливістю цих штор є те, що вони збираються в гармошку. Такі штори матимуть гарний вигляд у дитячих, особливо якщо підібрати веселий малюнок;

  • плісе. Різновид римських штор, за винятком того, що замість одного виду тканини, можна в гармошку зібрати кілька видів. Ними можна оформити будь-яке вікно, як арочне, так і мансардне. Допустиме прання. Підходять для доповнення інтер’єру залів;
  • жалюзі на пластикові вікна належать до окремої категорії. Особливістю є те, що займають мало місця і добре регулюють освітленість.

Рольштора

Штори різняться забарвленням, тому їх можна підібрати під меблі або стіни. Але особливим попитом користуються однотонні, оскільки їх легше підібрати під навколишнє оточення. Припустимі смуги або малюнки, тільки слід акуратно і правильно підбирати малюнок, оскільки, наприклад, вертикальні смуги можуть візуально збільшити висоту кімнати.

Особливою популярністю, звичайно, користуються штори рулонні, пластикові вікна від них тільки виграють. Цей тип штор їх прикрашає і підходить для будь-якої кімнати в будинку. У дитячій це можуть бути штори з картиною з дитячих мультиків, у спальні можна підібрати романтичні штори блакитного або рожевого відтінку, у кухні можна знайти картинки з квітами або кухонною тематикою тощо. Їхнє кріплення не створює складнощів, а регулювання зрозуміле навіть дітям.