Чим відрізняються звичайні склопакети від енергозберігаючих і мультискла?

Табл.1 Порівняльні характеристики склопакетів

4/16/4 4/16/4i 4/16/4м
Пропускання денного світла в дім 83% 80% 67%
Загальне пропускання сонячного тепла в будинок 80% 66% 42%
Утримання тепла в будинку порівняно зі звичайним дерев’яним вікном +2% +80% +87%

Як показує наш досвід, дуже велика кількість клієнтів ставлять
питання: “А на скільки тепліший енергозберігаючий склопакет, ніж звичайний?” або: “А на скільки менше влітку нагріється моя квартира або будинок, якщо ми поставимо мультифункціональний склопакет замість звичайного або енергозберігаючого?” Подібні запитання виникають тому, що клієнт хоче зрозуміти, за що саме він готовий заплатити більше грошей і чи окупляться його витрати надалі.
Як видно з таблиці №1, однокамерний енергозберігаючий склопакет тепліший на 25%, ніж звичайний двокамерний склопакет (так як у нього утримання тепла в будинку становить 55%).
А наскільки менше нагріватиметься квартира або будинок влітку, знову ж таки ми можемо побачити в таблиці №1. Мультифункціональний склопакет пропускає на 38% менше сонячного тепла в приміщення порівняно зі звичайним однокамерним склопакетом і на 24% менше ніж однокамерний енергозберігаючий склопакет.
Як показує практика та відгуки задоволених клієнтів, то різниця дуже суттєва. Люди менше вмикають кондиціонер, вентилятор і комфортніше почуваються влітку. Мультифункціональний склопакет має не тільки сонцезахисні властивості, а й є енергоощадним і утримує до 87% тепла порівняно зі звичайним однокамерним склопакетом.

Мультифункціональний склопакет дасть змогу заощадити гроші як влітку на кондиціонуванні приміщення, так і взимку на його обігріві, а господарям подарує комфорт і затишок.