Фірми – одноденки або чому не можна купувати вікна у монтажників?

Фірми – одноденки або чому не можна купувати вікна у монтажників?

Насиченість ринку металопластиковими вікнами зростає з кожним роком, вікна стають не розкішшю, а доступним придбанням для споживачів. У зв’язку з цим зросла і конкуренція між фірмами.
Компаній, які виготовляють, продають і встановлюють металопластикові вікна, налічується безліч, а ще можна побачити на вулицях “угличників”, а також не рідкість, коли монтажники пропонують купити вікна безпосередньо у них за найцікавішими цінами.

Чи варто погоджуватися на пропозицію монтажників або фірм, які пропонують продати вікна за підозріло низькою вартістю?

Фірми - одноденки або чому не можна купувати вікна у монтажників?

Під час замовлення вікон необхідно відповідально поставитися до вибору компанії. Можна звернутися до тієї компанії, яку порекомендують вам друзі або рідні, які залишилися задоволені і якістю вікон, і їх установкою. Як правило, у них зберігаються візитки компанії, або зберігаються наклейки на вікнах з контактами. Але якщо таких рекомендацій немає, то насамперед зверніть увагу не на низьку вартість вікон, а на те, як довго компанія перебуває на віконному ринку, яку гарантію на вікна вона представляє, чи виконується весь комплекс робіт від виміру майстром і до оздоблення укосів. Не менш важливим фактором є наявність сайту компанії, де можна почерпнути корисну інформацію, ознайомитися з повним переліком послуг, що надаються, та продукції, що випускається, сертифікатами якості, статтями та, звісно, відгуками вдячних замовників, переглянути галерею виконаних робіт компанії.

Фірми – одноденки і монтажники, які продають вікна задешево, будь-якої миті можуть зникнути і нести гарантію буде нікому. Та й невідомо в якому гаражному кооперативі вони виготовляють свої дешеві вікна і на чому економлять. І не завжди у них вартість низька, іноді ціна на вікна навпаки може бути завищеною, при низькій якості. Також немає впевненості, що вам привезуть нові вікна, а не зняті у попереднього замовника або придбані у віконних стоках, і що вікна будуть виготовлені в розмір. Адже не факт, що монтажник або нечесна компанія візьме на себе відповідальність за неправильні розміри або неякісну продукцію і виготовить нові. Простіше вмовити замовника вибити чверті або закласти щілини пінопластом, але все ж, встановити невідповідне вікно.

Тому, при замовленні вікон постарайтеся уважно вивчити умови договору і гарантійних зобов’язань. Адже дешеві вікна – це не гарантія якості та довговічності, а даремно витрачені гроші та нерви.

Замовляючи вікна у перевірених компаній, ви купуєте не тільки вікна, а й упевненість у якості продукції, затишок і тепло у вашому домі.

чому не можна купувати вікна у монтажників?