Французький балкон – куточок затишку у вашому домі.

Французький балкон – куточок затишку у вашому домі.

4fe82817268fc

З кожним роком все частіше замість звичайних класичних балконів стали користуватися популярністю французькі балкони. Адже в сучасних умовах і стрімкому ритмі життя так не вистачає світла, сонця, простору і повітря. Французький балкон є одним із способів розширити простір, зробити затишний і теплий куточок у своєму будинку.

Французький балкон - куточок затишку у вашому домі
Французький балкон

Справжні французькі балкони відрізняються від тих, які ми звикли бачити. Вони являють собою огорожу із зовнішнього боку будівлі, безпосередньо в стінному отворі і практично не мають майданчика. У сучасному розумінні балкон по-французьки – це засклення балкона від підлоги і до стелі. Для такого типу скління металеві або бетонні перила зрізають, і конструкції встановлюють на бетонний майданчик, попередньо відступивши від краю плити 3-5 см, оскільки край плити може сколотися. Основними матеріалами при склінні французького балкона можуть виступати як металопластик, так і алюміній. Нижню частину балкона відокремлюють перемичкою (імпостом), для додання конструкції жорсткості і в його нижню частину можна встановити як теплу сендвіч панель, так і склопакет.

Завдяки такому склінню можна істотно розширити огляд і візуально розширити простір. Також балкони по-французьки дуже естетичні і не вимагають проведення множинних робіт, які проводяться при обробці звичайного класичного балкона “під ключ”. Немає необхідності робити зварювальні роботи, розширювати простір під підвіконня, проводити зовнішнє і внутрішнє утеплення стін, обшивку сайдингом, та й дах теж не потрібен, а це суттєво впливає на вартість балкона і на терміни його виконання.

Завдяки сучасним технологіям з профілю ПВХ або алюмінію можна виготовляти конструкції різноманітних конфігурацій і колірних рішень, які ідеально пасуватимуть до фасаду вашої оселі та підкреслять ваш естетичний смак.

Широкий вибір склопакетів дає можливість індивідуально підібрати відповідний варіант – матове скло, дзеркальне тонування, гартоване скло, енергозберігаючі або мультифункціональні склопакети. Також у вигляді декору можна використовувати шпроси і вітражний розпис стекол.

Широка колірна палітра ламінації дасть змогу виділити ваш балкон або навпаки гармонійно впише його в фасад вашого будинку.

Також французький балкон має високі показники тепло- і шумоізоляції, завдяки якостям пластику, теплого алюмінію і склопакетів, що відіграє не останню роль під час облаштування на балконі житлової кімнати або кабінету.

Французький балкон дає змогу розширити житловий простір, оскільки конструкція займає мало місця і має привабливий вигляд.

Можна декорувати французький балкон кованими елементами (поручнями), які додадуть ексклюзивності та витонченості балкону.

Переваг скління французького балкона безліч:

  • економічність;
  • швидка і нескладна установка;
  • високі показники по шумо- і теплоізоляції;
  • розширення житлового простору;
  • індивідуальність і гарний вигляд.

Якщо ви не плануєте зберігати на своєму балконі мішки з картоплею, консервацію або свій улюблений велосипед, то французький балкон стане справжнім затишним куточком у вашій квартирі і прикрасою будинку. Можна задекорувати балкон жалюзі, рулонними або римськими шторами, створивши тим самим атмосферу домашнього затишку. На такому балконі можна обладнати кімнату відпочинку, особливо якщо з вашого балкона відкривається мальовничий вид.

Французький балкон - куточок затишку
Французький балкон

Замовте французький балкон просто зараз і підкресліть індивідуальність інтер’єру своєї квартири.