Навіщо склопакети заповнюють аргоном.

Навіщо склопакети заповнюють аргоном.

Ні для кого вже не секрет, що основна тепловтрата (до 30%) відбувається через вікна. Найхолоднішим місцем вікна є склопакет. Тому, якщо вам потрібна установка і продаж пластикових вікон в Новоолександрівці, зверніть особливу увагу на вибір склопакетів.

Найенергоефективнішими вважаються двокамерні склопакети з двома енергоощадними шибками, дистанції якого заповнені аргоном (наприклад, 4i-10Ar-4-10Ar-4-10Ar -4i – коефіцієнт опору теплопередачі – 1.15 м2С/Вт).

Яку ж функцію виконує аргон?

  • По-перше, він захищає енергозберігаюче покриття від окислення.
  • По-друге, аргон є більш в’язким ніж повітря і краще пригнічує шум, збільшуючи тим самим шумоізоляцію вікна.
  • По-третє, інертний газ підвищує теплоізоляцію, оскільки теплопровідність і теплоємність його набагато нижчі, ніж у повітря. Що нижча теплоємність, то необхідно менше тепла для нагрівання певного обсягу газу, а отже склопакет буде “теплим”.

Що не менш важливо, аргон не дорогий, тому не суттєво позначиться на вартості вікна.

Найкраще аргон працює в поєднанні з енергоощадним склом, збільшуючи тим самим показник теплоізоляції приблизно на 10% порівняно зі склопакетом заповненим повітрям. Звичайний же склопакет, заповнений аргоном, підвищує теплоізоляцію склопакета на 6%.

Навіщо склопакети заповнюють аргоном

Аргон абсолютно безпечний для здоров’я людей і навколишнього середовища, не запалюється і не має запаху. Під час випаровування аргон заміщується азотом з повітря і продовжує захищати енергозберігаючий шар від окислення.