НЕСТАНДАРТНІ ФОРМИ

НЕСТАНДАРТНЫЕ ФОРМЫ
НЕСТАНДАРТНЫЕ ФОРМЫ
НЕСТАНДАРТНЫЕ ФОРМЫ

Дедалі частіше під час проектування будинків архітектори використовують нестандартні форми вікон і дверей. За допомогою нестандартних рішень можна підкреслити індивідуальність і стиль будинку, зробити його ексклюзивним і оригінальним.

Вікна із симетричними стулками гармонійно впишуться як в інтер’єр висотних, так і приватних будинків.

Арочні вікна підійдуть до стилю “бароко” і під час проектування храмів.

Часто арочні вікна прикрашають шпросами, фальш-палітурками або вітражним склом, щоб підкреслити стиль та індивідуальність. Арочні вікна зі свого боку теж мають різну форму – напівциркулярні, мавританські у формі підкови, стрілчасті з гострим верхом або англійські арки.

Дуже часто в заміських будинках трапляються трикутні, круглі, ромбоподібні, шестикутні вікна та півсфери. Сучасні технології дозволяють виготовити такі конструкції з відкриванням.

Трапецієподібні вікна додадуть не тільки індивідуальності, але й дадуть більше світла, якщо Ваш будинок має двосхилий дах.

Нестандартні форми вікон також використовують під час реконструкції старих будинків. Ламіновані нестандартні вікна гармонійно впишуться в будь-який стиль будинку.

Компанія “Вікна Плюс” може виготовити конструкції будь-якої складності та форми, що пасуватимуть до різних архітектурних стилів і відповідатимуть усім Вашим вимогам. Наші фахівці допоможуть визначитися з формою вікон або дверей і підкажуть які є обмеження при проектуванні нестандартних конструкцій.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс