Обробка відкосів

Обробка відкосів

Практично завжди після встановлення нових металопластикових вікон потрібне відновлення зовнішніх і зовнішніх відкосів.
Серед безлічі видів обробки відкосів, найпопулярнішими, протягом багатьох років, залишаються пластикові та гіпсокартонні откосы.Обробка відкосівМожна відзначити, що доцільніше пластикові відкоси застосовувати в кухні, ванній. Пластикові відкоси з легкістю встановлюються, довговічні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер’єр. Простота в догляді так само важлива, на них не накопичується пил, вони з легкістю миються, не втрачають свій колір протягом усього часу експлуатації, так само відпадає необхідність їх фарбувати.

Єдиний недолік, у разі пошкодження, на жаль, потрібна заміна пластикового полотна.

Гіпсокартонні укоси відмінне рішення для спальні, дитячої, вітальні. Чим хороші такі відкоси? У разі глибоких прорізів, понад 30 см, вони забезпечать більшу жорсткість укосу, забезпечують ідеальну рівну поверхню, після оздоблення та фарбування додадуть вашому вікну закінченого вигляду. На відміну від пластикових укосів, гіпсокартонні підлягають відновленню в разі дрібних пошкоджень.Обробка відкосів Недоліки таких укосів полягають у тому, що за великої вологості можливе запліснявіння, поява грибка, руйнування, промерзання. Щоб уникнути цих неприємностей, рекомендують після встановлення вікон одразу утеплити зовнішні укоси, це гарантує герметизацію вікна по периметру, унеможливлює потрапляння вологи і потрапляння УФ-випромінювання, яке руйнує піну. Найчастіше зовнішні укоси відновлюються за допомогою штукатурки або піщано-цементної суміші, після чого фарбуються.

Обробка відкосівТак само існують ще один вид зовнішньої обробки, за допомогою металевого полотна. Вони відмінно захищають від усіх зовнішніх впливів, вони довговічні, не змінюють свою форму, корозійностійкі, відмінно захищають від вологи, сонця, відмінно справляються із завданням термоізоляції вікна.