СКЛІННЯ САДІВ ТА БАСЕЙНІВ

pool_doors

Дедалі частіше біля котеджів можна помітити скляні прибудови, які можуть слугувати як верандою, зимовим садом, так і житловим приміщенням.

ОСТЕКЛЕНИЕ САДОВ И БАССЕЙНОВ
ОСТЕКЛЕНИЕ САДОВ И БАССЕЙНОВ
ОСТЕКЛЕНИЕ САДОВ И БАССЕЙНОВ

Сучасні технології дають змогу втілити найсміливіші ідеї, зберігши при цьому безпеку і функціональність.

Скління зимових садів і басейнів вимагає індивідуального і професійного підходу.

Зимовий сад або веранду можна запроектувати ще на початку будівництва або добудувати вже до житлового будинку. При склінні зимових садів можуть використовуватися різні матеріали:

  • металопластикові або алюмінієві конструкції,
  • суцільноскляні перегородки,
  • комбіновані зимові сади.

Під час скління зимового саду необхідно звернути увагу на теплі склопакети, на функціональність конструкцій, зручність провітрювання приміщення.

Басейни, як правило, склять для захисту від вітру і забруднення, тому використовують металопластиковий профіль або холодний алюміній для неопалювальних басейнів, або ж теплий профіль та енергозберігаючі склопакети, якщо Ви плануєте теплий басейн. За конфігурацією це можуть бути вітражі, розсувні конструкції або “гармошки”. Індивідуальності таким конструкціям додадуть ламінування профілю або тоновані склопакети.

Команда професіоналів компанії “Вікна Плюс” виконає всі роботи з проєктування, підготовки, зварювальних робіт, виготовлення та монтування конструкцій будь-якої складності.

Зимові сади – це куточок затишку у вашому домі. Підкресліть свою індивідуальність і статус – замовте скління зимового саду або басейну в компанії “Вікна Плюс”.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс