ПІДВІКОННЯ

ПІДВІКОННЯ

Від підвіконня залежить естетичний вигляд усього вікна, тому варто приділити особливу увагу при виборі цього елемента. Компанія “Вікна+” може запропонувати кілька варіантів підвіконь – ОpenTesk, WDS, Plastolit і Danke.
Все частіше більшою популярністю користуються пластикові підвіконня, які ідеально підходять за фактурою до вікон. Вони екологічні, жорсткі, не вигоряють на сонці, не потребують особливого догляду, і що важливо, їх не треба фарбувати, на відміну від старих бетонних або дерев’яних підвіконь. Широкий вибір колірної гами дає змогу підібрати підвіконня під інтер’єр, штори, шпалери або меблі. Дуже часто пластикові підвіконня використовують як стільниці, вони здатні витримувати великі навантаження, стійкі до механічних пошкоджень, не запалюються і не підтримують горіння. Установка пластикового підвіконня не займає багато часу і сил, і надалі догляд за ними дуже простий. Завдяки цьому використовуючи пластикові підвіконня Ви прикрасите не тільки своє вікно, а й підкреслите інтер’єр вашого будинку.

image220

image218Фірма OPEN TECK™ займається виробництвом пластикових підвіконь у місті Каховка вже понад 3 роки, і є найбільшим виробником в Україні. Ширина варіюється від 100 мм до 700 мм з кроком в 50 мм. Підвіконня OPEN TECK™OPEN TECK™ мають ребра жорсткості та багатокамерну структуру, завдяки чому витримують великі навантаження та мають високі теплоізоляційні властивості. Усі ці якості поєднуються з низькою ціною, що робить ці підвіконня дуже популярними при замовленні вікон.

Підвіконня WDS

logo-wds-pod-200x80

Підвіконня WDS поєднують у собі привабливий зовнішній вигляд і неймовірну практичність.
Таке поєднання можливе завдяки інноваційним розробкам і сучасним технологіям виробництва.
Підвіконня WDS мають підвищену міцність і витримають більшість побутових навантажень.

Конфігурацію та будову внутрішніх перегородок розроблено з урахуванням усіх особливостей і вимог до інтенсивної експлуатації в побуті. Спеціальна плівка захищає поверхню підвіконня від потертостей, подряпин, плям і впливу сонячних променів.
Підвіконня WDS залишатиметься як нове довгі роки.Округлі форми капіноса додадуть будь-якій кімнаті вишуканого вигляду.
Акрилове покриття ELESGO в матовому або глянцевому виконанні разом із міцною конструкцією підвіконня WDS – ідеальне поєднання зовнішнього вигляду та практичності: стійке до подряпин і важких навантажень.
Заглушки у відповідному колірному виконанні доповнюють зовнішній вигляд підвіконня. 9 кольорів декору підвіконня для вікна будь-якого кольору.

podokonniki_wds

Підвіконня Plastolit

Підвіконня Plastolit виробляється в Україні з німецьких матеріалів, що дає можливість запропонувати мінімальну вартість продукту. На відміну від інших виробників Plastolit має незвичайну форму капіноса (передній вигин), а саме – напівкруглу. Це дає головну відмінність, оскільки не гострі кути і естетичний вигляд дає можливість гарантувати безболісне зіткнення з підвіконням. Так само підвіконня має потовщену основу, яка витримує хороші навантаження, наприклад можна на ньому спокійно сидіти, і ставити важкі вазони. Всі підвіконня ламінуються плівкою Elesgo, яка не має аналогів в якісному сегменті преміум покриттів. Покриття дає гарантію від подряпин вазонів та інших впливів. Так само особливу увагу виробник приділяє колірній гамі, яка може бути глянсова і матова, а так само мати різні кольори (білий, мармур, горіх, венге, бежевий мармур, золотий дуб …)

1031693853_w640_h480_1_plastolit_colors

Підвіконня Danke

podokonniki-danke-vidy-i-nyuansy-vybora-20

Підвіконня Danke (Данке) – це якісна імітація найдорожчих на ринку мармурових підвіконь за незрівнянною з натуральним мармуром доступною ціною.

Мармуровий глянець поверхні здивує Вас натуральністю декорів і таким невластивим природному каменю теплим, приємним, шовковистим тактильним відчуттям.

Нова форма капіноса – одна з найпопулярніших у мармурових виробах – посилить Ваше враження натуральності.

Крім того підвіконня Danke (Данке) будуть чудово поєднуватися як з пластиковими вікнами, так і з дерев’яними вікнами.

Склад підвіконня Danke – це ПВХ-основа з оригінальною структурою внутрішніх ребер жорсткості, що не проступають на лицьовій поверхні, – головна умова для нанесення глянцевого покриття. Саме покриття – це єдиний у своєму роді, сучасний, екологічно чистий, такий, що має найкращі технічні та декоративні властивості і приємний гриф, акриловий ламінат ELESGO, виробництва Німеччини.

Підвіконня Werzalit

ПІДВІКОННЯ

До сьогоднішнього дня не існує аналогів цим виробам. Адже саме підвіконня Werzalit органічно поєднало в собі деревний матеріал і першокласні характеристики, властиві аналогічним ПВХ виробам.

Технологія виготовлення унікальна: застосовується метод пресування якісної деревної стружки (як правило, хвойні породи, бук) і натуральних полімерних смол. На масу впливають висока температура і тиск. Особливо потрібно відзначити використання багатошарового покриття – воно також піддається спресовуванню. Верхній шар не клеїться до основної частини підвіконня, а зрощується з ним. У підсумку споживач отримує єдине ціле полотно, а не складений клеєний продукт, що дуже часто трапляється серед товарів цього сегмента.

Підвіконня Moeller (Mȍller)

ПІДВІКОННЯ

Основою підвіконня “Moeller (Mȍller) Masterline LD 40” є унікальний матеріал LIGNODUR®, який представляє собою суміш ПВХ і деревного борошна.

Матеріал основи відповідає вимогам покриття підвіконня Moeller (Mȍller) – багатошарового ламінату Elesgo-plus on top ®, це дає змогу симетрично працювати на стиснення-розтягнення-вигин.

Після формування основи – екструзійної плити та її охолодження виконується шліфування верхньої площини плити на 0.2 мм, що дає змогу усунути деформації від нерівномірного охолодження різних за товщиною площин і ребер жорсткості основи.
Після шліфування верхньої площини основа з’єднується з акриловим покриттям за допомогою двокомпонентного клею-розплаву KlEIBERIT.

Ця процедура дає змогу уникнути появи поздовжніх жолобків, що притаманні пластиковому підвіконню, а також досягти більш високого площинного контакту між покриттям та основою LIGNODUR®.

Багатошарове покриття Elesgo-Plus on top ®, розроблене на основі поліакрилатів, так зване EPL, за технологією затвердіння покриття електронно-променевого пучка. У складі покриття немає формальдегідів, розчинників, при цьому властивості цього покриття унікальні.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс