ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

Одним із напрямів діяльності компанії “Вікна Плюс” є продаж і встановлення вхідних, міжкімнатних і балконних металопластикових дверей. Основними відмінностями цих дверей є різний тип профілю, армування і більшою мірою фурнітура – наявність алюмінієвого порога, доводчика, натискна ручка або офісна “бублик”, замок рейка або одноточковий. Найнадійнішою і найпотужнішою вважається вхідна група, а найпростішими балконні двері, що мають таку саму фурнітуру, як і металопластикове вікно, середню нішу, як за складністю, так і в ціновій категорії, займають міжкімнатні двері з металопластику.

60

Пластикові двері з кожним роком набувають дедалі більшої популярності, а все тому, що вони не схильні до корозії, довговічні, надійні в плані протизламності, мають широку кольорову гамму і підійдуть під будь-який інтер’єр, і все це за відносно невисокої ціни. Такі двері не вимагають особливого догляду, їх не треба фарбувати з року в рік, як це було з дерев’яними дверима, вони не розсихаються і не змінюють свою форму і фактуру під дією агресивного навколишнього середовища, а завдяки щільному притиску Вам будуть не страшні будь-які протяги і вуличний шум.

Вхідні двері, як правило, займають найвидніше місце в будинку. Завдяки сучасним технологіям металопластикові двері зможуть виконувати не тільки практичну функцію, а й стануть прикрасою вашого будинку, підкресливши Ваш статус. Приватний будинок, офіс, навчальні заклади, лікувальні установи, кафе і готелі – у всіх цих місцях можна побачити металопластикові двері, які ідеально вписуються в різний інтер’єр, як новобудов, так і старих будинків.

Металопластикові двері дуже стійкі до вологи, тому їх часто встановлюють у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також вони володіють підвищеною тепло- і шумоізоляцією, відмінно захищають від вуличного пилу.

57

Для вхідної групи дверей використовується міцніша і якісніша фурнітура, яка захистить вас від проникнення непрошених гостей, замок рейка замикає двері по всьому периметру, запобігаючи задування снігу або пилу. Пластикові двері дуже стійкі до низьких температур, не вигоряють на сонці і дуже прості в експлуатації.

Металопластикові двері можуть мати різну форму, дедалі частіше набувають популярності арочні двері, а за допомогою широкого вибору ламінації, кольорових накладок на петлі та ручок, вони чудово впишуться в будь-який інтер’єр і підкреслять індивідуальність. Дуже часто склопакети декорують шпросами білого або золотого кольору.

Далеко не останньою перевагою пластикових дверей є невисока ціна, яка поєднується з їхньою довговічністю, надійністю та естетичністю. Хоч металопластикові двері з’явилися на ринку не так давно, але вже встигли завоювати популярність і довіру багатьох покупців, будівельників і архітекторів.

Зупинивши свій вибір на дверях з металопластикового профілю від компанії “Вікна Плюс”, Ви отримуєте якісні та довговічні двері, які прослужать довгі роки, захищаючи Вас від морозів, шуму й пилу, а також додадуть оригінальності та індивідуальності завдяки широкому вибору форм і колірних рішень під будь-який інтер’єр і екстер’єр вашого будинку.

54
Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс