Пластикові вікна для балкону

Пластикові вікна для балкону

Балкон у квартирах може виконувати різні функції. Це і місце для відпочинку з чашкою кави, і сушарка для білизни, і кабінет, і додатковий простір під час розширення площі кухні та навіть житлової кімнати. У цих випадках необхідно засклити балкон пластиковими вікнами. Це дасть такі переваги:

  • посилене приглушення шумів;
  • зниження впливу низьких температур і захист приміщення від потрапляння пилу;
  • збільшення світлового потоку в житло при збільшенні вікон від підлоги до стелі (французький тип).

Щоб засклити балкон вікнами ПВХ, ціни на які відносно демократичні, потрібно мати поняття про призначення цього простору після реконструкції.

Функціональне призначення приміщення після реконструкції

Розділяють кілька типів реконструйованих лоджій. Це залежить від виконуваних ними функцій після ремонту:

  • пряме призначення;
  • кабінет;
  • продовження житла.

Базуючись на призначенні, рекомендується вибирати профіль. Наприклад, для лоджії цілком достатньо обійтися двокамерним склопакетом і стандартним профілем. Якщо в пріоритеті кабінет, то чудовим рішенням є встановлення трикамерного профілю й аналогічного склопакета, що дасть більшу шумоізоляцію. У разі якщо простір слугуватиме як розширення кімнати, найкращим рішенням буде монтаж такого ж склопакета з енергозберігаючими властивостями, плюс трьох або навіть п’ятикамерного профілю. Всі ці тонкощі і формують ціну на виконання замовлення.

Засклити балкон не представляє труднощів при зверненні в компанію “Вікна Плюс”, що зарекомендувала себе позитивно на цьому ринку. Важливо пам’ятати, що цей процес набагато складніший, ніж простий монтаж вікон з ПВХ, адже він вимагає встановлення і застосування додаткових кріплень і деталей. І тут кваліфікація персоналу і досвід монтажу таких систем відіграють важливу роль.