Пластикові вікна для котеджів

Пластикові вікна для котеджів

Як вважають господарі котеджів і фахівці у сфері будівництва, пластикові вікна є в будинку необхідним елементом. Вони не менш важливі, ніж фундамент або дах. Технології в процесі скління дають можливість захистити котедж від витоку тепла, впливу шуму з вулиць. Декоративна функція теж дуже важлива. Пластикові сучасні вікна для котеджу чудово перетворюють внутрішній і зовнішній вигляд усієї будівлі.

Різноманітність відтінків, фактур, рам і стекол дає можливість застосовувати всі архітектурні стилі в зовнішньому оформленні будівлі і в її інтер’єрі.

ПВХ вікна відрізняються між собою різними характеристиками. Фахівці в їх виготовленні прийшли до висновку, що найоптимальнішими для заміських будинків є вікна, які мають 2-5 склопакетів і трьох-, чотирьох-, п’ятикамерні профілі.

Які вікна вибрати для котеджів

Вікна для котеджівВікна зі склопакетами зі спеціального енергозберігаючого скла чудово зберігають у котеджі все тепло. А нанесене покриття відбиває інфрачервоні промені, не впливаючи на прозорість матеріалу.

Ударостійкі вікна розроблені спеціально для посилення безпеки котеджу. Їх роблять із використанням стекол «триплекс», які складаються з шарів і полімерної плівки. Останню розташовують у середині, потім наносять смолу на її поверхню. Ці вікна вирізняються високою міцністю і мають хорошу звукоізоляцію. Якщо того забажає власник, то вікна можуть бути і куленепробивними (здатні витримати дуже сильні впливи) або ж середньої міцності.

Якщо котедж розташовується поруч із жвавою магістраллю, то потрібно купити вікна зі склом різної товщини і встановити на різній відстані один від одного. Вони мають високі звукоізоляційні властивості. Встановлення таких вікон трохи відрізняється від звичайного через використовувані кріплення.

Техніки скління щороку розвиваються, а віконні вироби тільки вдосконалюються. Різноманітність ПВХ вікон дає можливість підібрати ту модель, яка підійде для котеджу або заміського будинку, їхніх кліматичних умов і розташування.