Пластикові вікна Rehau Geneo

Пластикові вікна Rehau Geneo

У нинішній час відбувається постійне оновлення і будівництво нових житлових будинків, котеджів, офісних будівель і магазинів. Тому тема скління металопластиковими вікнами залишається завжди актуальною. У цій статті хотілося б окремо зупинитися на металопластикових вікнах Rehau, представлених у компанії “ВІКНА ПЛЮС”.
Концерн Rehau розпочав свою діяльність ще в 1948 році, почавши з виробництва шлангів і обідків для взуття, і тільки в 1958 році був екструдований перший віконний профіль. Rehau має широку лінійку профільних систем, але хотілося б зупиниться докладніше на енергоефективному профілі Rehau Geneo.Пластикові вікна Rehau Geneo
Профіль Rehau Geneo має шість камер і збільшену системну глибину, яка становить 86 см. Герметичність вікна досягається за рахунок використання трьох контурних ущільнювачів, які виготовлені зі спеціальних високоеластичних і стійких до навантажень матеріалів. Це дає велику перевагу в збереженні тепла, а в поточний момент – це буде вагомим аргументом під час купівлі вікон, адже ви заощаджуєте насамперед свої гроші. Профіль Rehau Geneo може випускатися без сталевого армування, оскільки виготовляється із застосуванням інноваційних матеріалів на основі фіброволокна – RAUFIPRO. Якщо конструкції мають великі габаритні розміри, то додатково профіль армується сталевим профілем товщиною 2 мм.
Оскільки профіль Rehau Geneo не має армування, то вага конструкцій стала набагато меншою (40%), а також відсутній місток холоду, що робить цю систему теплою, знижуючи тим самим втрати енергії на 76% порівняно з дерев’яними вікнами (коефіцієнт опору теплопередачі не менше ніж 1,05 м2 с/Вт.).
Підвищена шумоізоляція досягається завдяки широкому фальцу скління (66 мм), що дає змогу встановлювати різноманітні заповнення завтовшки до 53 мм (зокрема, спеціальне звукоізоляційне скло).
Армирование в массе дает преимущество также в изготовлении конструкций больших размеров, без потери в качестве и уменьшении сроков эксплуатации. Балконные двери: высота – до 230 см, ширина – до 110 см. Окна: высота – до 145 см, ширина – до 145 см.
Профиль Rehau Geneo может быть выполнен в любой цветовой гамме и геометрической форме, а также укомплектовываться противовзломной фурнитурой.
Купить окна Rehau Geneo в Днепре можно обратившись непосредственно в офис компании «ОКНА ПЛЮС» который находится на Донецком шоссе 4 или же заполнив заявку на нашем сайте. С вами свяжется ответственный специалист, которому вы можете задать любой интересующий вас вопрос. В офисе квалифицированные специалисты наглядно покажут преимущества между модельным рядом, помогут определиться с конфигурацией и дизайном ваших окон.

Ви визначилися і хочете купити вікна Rehau Geneo у Дніпрі ціна і сервіс вас приємно здивують. Ми поміряємо ваші вікна у зручний для вас час і встановимо в точні терміни, зазначені в договорі.
Переваги компанії “ВІКНА ПЛЮС” полягають в основних моментах роботи, це насамперед точні виміри, безпечна доставка вікон до місця монтажу, завдяки професіоналізму майстрів з установки ви отримуєте найнадійнішу установку і гарантійне обслуговування. Очікуємо вашого звернення вже зараз. При співпраці з нами ви отримуєте вигідну цінову пропозицію, відмінну якість обслуговування, технічну підтримку, а також позитивний настрій від користування вікнами. У нинішній час відбувається постійне оновлення і будівництво нових житлових будинків, котеджів, офісних будівель і магазинів. Тому тема скління металопластиковими вікнами залишається завжди актуальною.