Профіль Rehau – купити зі встановленням

Профіль Rehau – купити зі встановленням

Який профіль вибрати

У продажу чимало сучасних вікон – з багатокамерними профілями і багатошаровими склопакетами, модними опціями і привабливим дизайном. У великій кількості технічних характеристик неважко заплутатися, тому найнадійніший метод вибору – орієнтація на кращих. Саме такими є високотехнологічні вироби марки Rehau, що володіють безліччю конкурентних переваг.

Новітні матеріали та конструктивні особливості профілю забезпечують фірмовим виробам завидні тепло- і шумоізоляційні властивості. Так, у шестикамерних системах без металевого армування наведений опір теплопередачі пакета профілів (коробка і стулка) перевищує 1,05 кв.м*С/Вт. Повітропроникність (і водопроникність теж) подібних виробів класу А за ДСТУ вимагається кратно нижча, ніж уже досягнутий Rehau рівень – понад 2,7 тис. Па. Багато в чому це забезпечують інноваційні фіброволокна.

Справи життєві

Профіль Rehau - купити зі встановленням

Сталеве армування профілів актуальне для захисту від злому, але і без такого посилення вироби Rehau відповідають щонайменше 2 класу зламобезпеки, водночас володіючи показниками теплоізоляції до 0,85 Вт/кв. м*К і звукоізоляції до 5 класу. Якщо власник житла – сучасна людина з прогресивними поглядами на життя, що дбає про комфорт своєї сім’ї, – в його будинку просто зобов’язані стояти вікна Rehau. Безпека і тиша одразу за порогом квартири у великому місті – особлива цінність для тих, хто живе біля комунікацій, де цілодобово рухається всілякий транспорт. Місце для відпочинку, де завжди тихо, навіть якщо поруч рівень шуму високий – це міцні нерви і здоровий сон, теплі стосунки між близькими, домашній затишок.

Шумоізоляція актуальна не тільки для житлових приміщень – вікна Rehau популярні в офісах і різних установах (особливо медичних). Медики відчувають до глянцевих пластикових вікон особливу прихильність – за специфікою діяльності, мити і дезінфікувати приміщення доводиться часто, хімічно стійкий пластик відмінно витримує майже будь-які види обробки, а вироби з твердою і гладкою поверхнею не вбирають бруд, не служать джерелом пилу, не викликають алергічних реакцій. Окна этой марки совершенно безопасны для здоровья, в процессе эксплуатации они не выделяют никаких вредных веществ, на любой стадии и в каком угодно состоянии. Весь уход заключается в протирании от пыли влажной салфеткой, по мере необходимости.

Важливо і де, і як

ПВХ профілі

Зрозуміло, при високих показниках теплозбереження, ні про які протяги не може бути й мови: подвійний контур ущільнення по периметру профілю Rehau повністю перекриває щілини, оберігаючи від примх погоди, вуличного пилу. Особливо міцними і довговічними є армовані конструкції – жорстка основа краще підтримує еластичний ущільнювач. Фірмове вікно роками служить, зберігаючи всі експлуатаційні властивості. Гарантія виробника на профілі – кілька десятків років, залежно від типу. Важлива обставина: вироби Rehau не заважають додатково захистити вікно від злому відповідною фурнітурою, тобто можна спочатку поставити чудові сучасні вікна, а потім вжити заходів від злочинних посягань.

Щоб уникнути прикрощів, краще шукати не найнижчу ціну, а відповідального продавця. У Дніпрі послуги з продажу та встановлення фірмових вікон Rehau надає компанія “Вікна Плюс”. Багаторічний досвід, рівень сервісу і широкий спектр супутніх послуг – надійна основа неухильного зростання і високої якості.