Профільна система Rehau 70

Профільна система Rehau 70

Хоч би з яких матеріалів був побудований будинок і наскільки якісно, вікна будуть одним із головних компонентів усієї системи теплоізоляції будинку, адже ці характеристики надалі суттєво впливатимуть на загальний клімат усього приміщення.
І в таких випадках слід звернути увагу на застосування віконного профілю, який відповідатиме всім сучасним вимогам шумо- і теплоізоляції. Для таких цілей існує відмінна віконна система від німецького виробника виробника Rehau – Euro 70.
Віконний профіль відповідає високим стандартам енергозбереження вашого будинку, під час використання автономного опалення, фінансові витрати на придбання цього типу профілю окупають себе приблизно за 3-4 роки, але водночас ваш дім завжди буде перебувати в теплі та затишку.
Профільна система Rehau Euro 70 поставляється безпосередньо з Німеччини або Польщі та переробляється тільки авторизованими партнерами REHAU. Тому профіль відповідає всім європейським стандартам і має незмінну якість протягом багатьох років. Профіль постійно модернізується та покращується для експлуатації в умовах нашого клімату та світових тенденцій з енергозбереження.
Ця п’яти камерна профільна система з монтажною глибиною 70 міліметрів в основному застосовується при склінні котеджів.

Профільна система Rehau 70
Переваги профільної системи Rehau 70

1) профіль має високий рівень теплоізоляції – Uf = 1,3-1,4 Вт / м²K / Rf ** = 0,77-0,71 м²K / Вт, це досягається завдяки монтажній глибині 70 міліметрів і п’яти камерної технічної конструкції і двом контурам ущільнювача.
2) висока шумоізоляція – застосування склопакета з технологічною товщиною до 42 міліметрів дає змогу отримати звукоізоляцію четвертого класу або ж можна сказати, що шумність індексу в децибелах сягає позначки 43.
3) можливе застосування профілю з протизламною фурнітурою;
5) дуже гладка і стійка до атмосферних впливів і перепадів температур поверхня профілю;
6) можливе виготовлення конструкцій різних форм і конфігурацій, як у білому, так і ламінованому вигляді.
7) з даної профільної системи виготовляють також вхідні двері та розсувні системи – портали.
8) відносно невисока вартість за німецької якості продукції.
9) застосування однакового ущільнювача на стулці і на рамі, що дає змогу легко замінити його за потреби;
10) можливе застосування армуючого металу 2 мм, за рахунок чого досягається максимальна жорсткість конструкцій великих розмірів.
11) Перекриття світла глухого вікна – 64мм, перекриття світла вікна зі стулкою – 116мм, перекриття світла імпоста + 2стулки – 182мм, імпоста – 78мм.

Профільна система Rehau 70
Як ми говорили раніше, дана система застосовується для скління різних будинків і квартир, але слід зазначити, що профіль використовується не тільки для виготовлення вікон, але і для скління веранд.
Якщо Ви задалися питанням, де купити якісні вікна в Дніпропетровську, звертайтеся в компанію “Вікна Плюс”. Кваліфіковані фахівці підберуть для вас найбільш підходящий варіант з безлічі профільних систем і виробників представлених в нашому офісі. Монтаж проводиться по всій території міста Дніпропетровська і навіть області. Якщо у вас виникли питання по установці і продажу пластикових вікон в житловому масиві Сонячний звертайтеся, ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
П’яти камерна система Rehau 70 буде однією з найкращих пропозицій від виробника на світовому ринку за співвідношенням ціни та якості, він дуже відомий і має великий споживчий попит в центральній і західній Європі, а також знаменитий на території України. Всі технічні показники відповідають вищим європейським стандартам якості і при цьому ціна на віконну пропозицію приємно радує і навіть дивує.
Обов’язково завітайте до нашого офісу, і ми наочно продемонструємо всі переваги цієї профільної системи на зразках.

Профільна система Rehau 70