РІЗНОМАНІТТЯ КОЛЬОРІВ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
laminat1

Ритм життя з кожним роком прискорюється, а іноді так хочеться зупинити час і просто відпочити від усієї цієї життєвої та міської метушні, виїхати за місто, злитися з природою. Тому дедалі частіше виникає бажання мати заміський будинок, у якому буде затишно і комфортно. Тим паче що архітектурних рішень у наш час безліч і кожен може вибрати свій індивідуальний варіант.

Дедалі частіше будівельники звертають увагу на скління будинків, оскільки вікна відіграють важливу роль в архітектурі будинку. Сучасний віконний ринок пропонує безліч варіантів відкривання стулок, форм вікон, колірних рішень, декоративну розкладку (шпроси), а також можливість тонувати склопакети.

laminat5

Завдяки сучасним технологіям звичайнісіньким білим металопластиковим вікнам можна надати текстуру дерева, такий процес називається ламінування профілю. Ламінація може бути як односторонньою (із зовнішнього або з внутрішнього боку), двосторонньою з білим пластиком усередині і двосторонньою в масі, коли профіль теж коричневий.

Процес ламінування дуже складний, плівка наноситься із суворим дотриманням технологій, тільки так бездоганний вигляд вікон і дверей збережеться на довго. Ламінуюча плівка дуже міцна, довговічна, а отже, можна не боятися, покриття залишиться бездоганним багато років, вона не боїться різких перепадів температур, вологості та в жодному разі не буде вигоряти на сонці. Можна не боятися мити ламіновані вікна, вони не втратять свого кольору, і їх текстура не порушиться. Ламіновані вікна не тільки естетично виглядають, але ще й надають практичності вашим вікнам, так як менш схильні до пошкодження поверхні і продовжують тим самим термін служби конструкцій, залишаючись такими ж бездоганно красивими.

Ламіновані вікна та двері можуть використовуватися як у сучасних інтер’єрах, так і для реконструкції старих будинків.

laminat2

Кольорова гама дуже велика, тому підібрати необхідний варіант ламінації можна як під фасад будинку або його інтер’єр, щоб вікна та двері гармоніювали з меблями або паркетом вашого будинку. Для сучасних офісів підійде сріблястий колір, у стилі хай-тек, для приватних заміських будинків тепліші та спокійніші відтінки під дерево золотий дуб, махагон, береза.

Для ламінованих вікон і дверей існує безліч варіантів декорування: золота, бронзова або коричнева ручка і накладки на петлі, шпроси, коричневі москітні сітки і відливи, а також акрилові підвіконня, які ідеально підійдуть за відтінками до обраної вами ламінації. За допомогою цих декорів можна зробити своє вікно ексклюзивним і підкреслити статус.
Широкий асортимент колірних рішень і декорування вікон зможуть задовольнити запити навіть найвимогливіших замовників, прикрасити фасад будинку, виділивши його серед сусідів і підкресливши ваш статус, команда професіоналів компанії “Вікна Плюс” допоможе вам здійснити вашу мрію.

OKONIKA_lamination_windows_01
Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс