РУЧКИ

РУЧКИ

Віконна ручка може служити не тільки механізмом для відкриття вікна, а й стати його прикрасою. Широкий вибір кольору і форми віконних ручок дозволяє підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер’єру. Білі або сріблясті ручки чудово впишуться в класичний інтер’єр з білими вікнами; коричневі, бронзові, золоті або чорні ідеально пасуватимуть ламінованим вікнам і заміському інтер’єру будинків, де переважають теплі деревні тони. Кольорові ручки додадуть барв вашому дому та підкреслять вашу індивідуальність.

Також віконна ручка може виконувати захисну функцію. Ручки із замочком або кнопкою встановлюють у будинках, де є діти, або щоб убезпечити вікна від злому. Така ручка блокує вікна у двох положеннях, за зачиненого вікна або під час відкривання вікна на провітрювання.

Компанія “Вікна Плюс” може надати широкий вибір віконних або дверних ручок, а також ручок для розсувних систем, ручок – черепашок, як від найбюджетнішої марки, так і ручки преміум класу. Наші фахівці із задоволенням допоможуть в їх установці. Замінити ручки можна як на нових вікнах, так і на вже встановлених.

РУЧКИ
РУЧКИ
РУЧКИ

Підкресліть свою індивідуальність. Замовте ручки просто зараз у компанії “Вікна Плюс”.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс