РУЛОННІ ШТОРИ

РУЛОННЫЕ ШТОРЫ
РУЛОННЫЕ ШТОРЫ
РУЛОННЫЕ ШТОРЫ

Відносно недавно з’явився новий тип жалюзі – рулонні штори, які завдяки своїй універсальності та практичності набули широкої популярності.

Рулонні штори складаються з полотна просоченої тканини різної щільності, що намотується на алюмінієвий вал, і управляються за допомогою ланцюжка.

Рулонні штори мають дуже незвичний вигляд і більш гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, чи то кухня, чи то спальня, чи то лоджія, завдяки широкій колірній гамі та різним фактурам тканини. Можуть бути відкритого типу і закритого з алюмінієвим коробом. Ідеально поєднуються зі шторами і гардинами. Рулонні штори виготовляють із пиловідштовхувальних тканин, тому вони дуже зручні в експлуатації та легкі в догляді. За світлонепроникністю рулонні штори поділяються на прозорі, напівпрозорі та світлонепроникні, тому дуже легко підібрати штори індивідуально під необхідне затемнення в кожній кімнаті.

Також рулонні штори мають різні типи кріплення і можуть кріпитися як до стелі або стіни, так і безпосередньо на стулку вікна або двері.

Рулонні штори будуть незамінні, якщо Ви вирішили розділити кімнату-студію на зони, за потреби просто піднявши штори, перегородки можна прибрати і розширити простір.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс