Що впливає на шумоізоляцію вікон?

Що впливає на шумоізоляцію вікон?

Під час вибору металопластикових вікон варто звернути увагу не тільки на енергоефективність, а й, що не менш важливо, на шумоізоляцію вікон.

Якщо Вам потрібна установка і продаж пластикових вікон в Підгородньому треба звернути увагу на склопакет.

Якщо ви хочете домогтися максимальної тиші в приміщеннях, то необхідно вибирати двокамерні склопакети з різною товщиною стекол і різними дистанціями, наприклад, 4-12-4-14-6 – де 4 і 6 – це товщина скла, а 12 і 14 – ширина дистанції. При цьому скло 6 мм має знаходитися із зовнішнього боку. Також на шумоізоляцію вікон впливає заповнення камер між стеклами інертним газом аргон (Аг). Аргон є більш в’язким ніж повітря і тому краще гасить звукові коливання.

Також на шумоізоляцію впливає ширина віконної рами – чим ширша рама, тим ширший склопакет у неї можна встановити.

Не останню роль у придушенні шуму відіграє тонування склопакетів, встановлення триплексів і броньованого скла.

Третій контур ущільнення стулки також знижує рівень проникнення шуму в приміщення.
Важливу роль у шумоізоляції вікон відіграє герметичність. Тому вікна мають бути правильно відрегульовані. Усі щілини мають бути заштукатурені, обов’язково зроблені відкоси з вулиці і стяжка під підвіконням.

А ще, якщо вам потрібне встановлення і продаж пластикових вікон у Петриківці з підвищеною шумоізоляцією, монтувати конструкції необхідно, втоплюючи їх всередину приміщення, або ж отвори повинні мати чверті.

Додатково знизити проникнення шуму з вулиці допомагають захисні ролети і жалюзі.

Що впливає на шумоізоляцію вікон?