СКЛІННЯ АЛЮМІНІЄВИМ ПРОФІЛЕМ

zimnii_sad

Конструкції з алюмінію – це перспективний і сучасний вид скління, який дедалі частіше використовують під час будівництва як нових будівель, так і під час реставрації старих приміщень.

ОСТЕКЛЕНИЕ АЛЮМИНИЕВЫМ ПРОФИЛЕМ
ОСТЕКЛЕНИЕ АЛЮМИНИЕВЫМ ПРОФИЛЕМ
ОСТЕКЛЕНИЕ АЛЮМИНИЕВЫМ ПРОФИЛЕМ

Своєї популярності алюмінієві конструкції набули завдяки своїй практичності та довговічності, здатності реалізовувати найскладніші, і водночас незвичні архітектурні рішення, що не властиво конструкціям з металопластику. Ми пропонуємо виготовлення, монтаж і сервісне обслуговування вікон і дверей з алюмінію для скління котеджів.

Для виготовлення конструкцій використовують не чистий алюміній, оскільки він дуже м’який, а сплав із додаванням магнію і кремнію. Конструкції виходять жорсткими і міцними, і при цьому мають дуже легку вагу.

Основними конкурентними перевагами алюмінієвого профілю є:

  • довговічність;
  • можливість модернізації;
  • екологічність;
  • надійність;
  • антикорозійність;
  • простота в догляді;
  • мінімальні навантаження;
  • широкий вибір колірних рішень;
  • різноманітне відкривання стулок.

Використовується два варіанти виготовлення алюмінієвих конструкцій з холодного і теплого профілю. Конструкції, до яких не висуваються теплоізоляційні якості, виготовляють із холодного алюмінієвого профілю. До таких належать зовнішні та внутрішні огороджувальні конструкції, скління нежитлових приміщень, складів, скління басейнів тощо. Ширина профілю становить 48 мм рама і 56 мм стулка, може встановлюватися скло від 4 мм і склопакети до 26 мм завтовшки. Теплий профіль використовують для скління котеджів, зимових садів, веранд і альтанок. Теплий алюмінієвий профіль має спеціальну термовставку (терморозрив) з поліаміду зі скловолокном, що перешкоджає промерзанню конструкції та збільшує шумоізоляцію. Ширина рами становить 62 мм, а стулки 70 мм. Як заповнення можуть використовуватися як одно-, так і двокамерні склопакети, зі звичайним, енергозберігаючим або мультисклом, сендвіч-панелі, лист ДСП.

ОСТЕКЛЕНИЕ АЛЮМИНИЕВЫМ ПРОФИЛЕМ
ОСТЕКЛЕНИЕ АЛЮМИНИЕВЫМ ПРОФИЛЕМ

Система алюмінієвих профілів, призначена для скління вікон, дверей, балконів і лоджій, передбачає різні види відкривання – розпашне, розсувне, похило-зсувне і виготовлення глухих конструкцій. У системі передбачені з’єднувачі та розширювачі для комбінування конструкцій. Також на ці профільні системи передбачено встановлення протимоскітних сіток.

Для економії простору найчастіше використовують розсувну систему відкривання, яка також дасть змогу впустити більше світла у Вашу оселю і візуально розширить простір приміщення. Також часто використовується для скління отвору балконного блоку у вигляді розсувної перегородки.

Система алюмінієвих профілів для виготовлення легких розділових конструкцій використовується для облаштування роздягалень, душових і сантехнічних приміщень, оскільки профіль не схильний до корозії.

Сучасний дизайн, функціональність, легкість, практичність і багатий вибір колірних рішень і фактур робить алюмінієвий профіль дуже затребуваним серед архітекторів і дизайнерів, а легкість у догляді й естетична краса потішать будь-яку господиню.

Фахівці компанії “Вікна Плюс” допоможуть розібратися в різноманітті алюмінієвих профільних систем, зроблять заміри та встановлення конструкцій будь-якої складності, починаючи від вікон, дверей, балконів і лоджій, зимових садів, веранд і альтанок, закінчуючи складними системами вітражів і перегородок, які використовуються при склінні котеджів.