Скління лоджій

Рано чи пізно ми стаємо власниками власного житлового приміщення, незалежно від типу планування квартири, нехай це буде навіть звичайна хрущовка, але і в ній буде присутній такий елемент споруди, як лоджія. У багатьох випадках ця житлова площа продувається з усіх боків, заливається проливними дощами і взимку засипається великою кількістю снігу, і, тим не менш, вона стане зручним і комфортним місцем, варто тільки докласти до цього трохи зусиль.
wN4t_Sao1LkСлід зазначити, що існує технічна відмінність по будівництву лоджії і балкона, перш за все балкон – це архітектурна площа з поручнями на виступаючих балках, які додатково служать його зміцненням. Лоджія – імпровізований балкон, який вмонтовано в стінку або, по-іншому сказано, заглиблений у неї. З кожного боку, у лоджії є стінка, у балкона вони відсутні, з цієї причини утеплити лоджію можна набагато краще. Скління лоджії досить непростий технічний процес, який з певних причин не може бути довірений до виконання людині без необхідного рівня кваліфікації.
Ще з часів забудови перших висотних будинків місцева влада була проти скління лоджій, посилаючись на те, що це псуватиме загальний зовнішній вигляд фасадів і обличчя всього міста. Пізніше все-таки стали облаштовувати їх і почали застосовувати спочатку дерев’яні рами з вікнами, що відчиняються. Згодом дерев’яні конструкції чорніли від вогкості, потрібно було ледь не щороку фарбувати їх, і хоч весь багатоповерховий будинок із фасаду являв собою змішання всіх можливих варіантів благоустрою, яке було важко сприйняти, зате у власників з’явилася можливість захистити своє житло від холоду і вогкості.
IMG_0154На сьогоднішній час існує кілька типів скління лоджій, виділяють їх двома основними назвами – холодне і тепле скління, також можна зробити французьку лоджію. Тепер ми з вами розглянемо основні відмінності кожного способу. При холодному склінні використовується металопластиковий профіль з однокамерним склопакетом, на поточний момент дуже широко застосовувана і як економічна техніка скління. Якщо ви просто хочете закрити лоджію від поганого впливу зовнішнього середовища – дощу, снігу і протягів, цей метод буде найкращим і економічним і вже точно буде теплішим і практичнішим за старі дерев’яні рами. r0af1LNrjXM
При теплому склінні ми лоджію перетворюємо на житлову кімнату, цей спосіб, перш за все, має на увазі використання більш теплих склопакетів і профілю, утеплення підлоги, а також додатково утеплюється стеля та бічні стіни. Дуже часто для скління лоджій застосовується світовий бренд вікон – Рехау. Пов’язано це з тим, що в їхньому каталозі присутні варіанти профілів з різною кількістю камер, які максимально зможуть створити комфорт на вашій лоджії, такі вікна володіють чудовими енергоощадними, теплоізоляційними характеристиками і підвищеною стійкістю до різних погодних факторів.
NlSX8Cg89icФранцузька лоджія – це скління від підлоги до стелі, при цьому демонтуються перила або плита. Така лоджія також може бути виконана в холодному і теплому варіанті. Можливе застосування тонованих склопакетів, сендвіч-панелей або якщо вид з вашого балкона відкривається на парк або річку, застосовується вітражне засклення.
Наша компанія виконає весь спектр послуг зі скління та утеплення лоджій.
Для благоустрою вашої лоджії вам необхідно перш за все звернутися до наших фахівців, щоб отримати повну інформацію про вікна в Дніпрі і про весь спектр робіт починаючи від демонтажу, зварювальних робіт і до утеплення лоджії.