Сучасне виробництво пластикових вікон

Сучасне виробництво пластикових вікон

Що таке пластикові вікна ПВХ знає кожен. Але аж ніяк не кожен з нас знає, як виготовляються ці чудові речі, без яких сьогодні ми вже не в змозі обійтися. На перший погляд усе просто. Але так думають тільки ті, хто не знайомий з процесом.

Етапи виробництва вікон із ПВХ

Для початку на склад підприємства надходить профіль, з якого будуть виготовлені основні конструктивні елементи вікна. Профіль надходить на склад, як правило, в хлистах довжиною 6 метрів. Профіль різних виробників має свої конструктивні особливості та різниться в ціні, що позначиться на вартості Вашого нового вікна. Насправді оригінальних профілів не так багато і продавець, як правило, не приховує, з профілю якої відомої марки виготовляє вікна той чи інший виробник вікон.

Сучасне виробництво пластикових вікон – це автоматизовані виробничі лінії із застосуванням обробних центрів, сучасної вимірювальної апаратури та контролю якості на кожному етапі технологічного процесу.

Різка профілю ПВХ

Верстат для різання ПВХ профілівВиготовлення вікна починається з розкрою профілю на відрізки, довжина яких відповідає розміру вікна, яке буде встановлено у Вашій квартирі. Різання проводиться на автоматичному обладнанні, програмування якого здійснюється з центрального сервера виробничої лінії.

Отримані заготовки забезпечуються “персональним” маркуванням штрих-кодом і надходять на обробний центр, де всередину профілю ПВХ поміщається сталева арматура, яка центрується і надійно кріпитися.

Потім у заготовках свердлять отвори, а паз для розміщення замка “вибирають” фрезою.

Зварювання рами

Зварювання рами ПВХДалі весь комплект заготовок для виготовлення вікна ПВХ надходить на автоматичну лінію, що здійснює зварювання профілю. Висока точність розмірів готового виробу забезпечується цифровою системою вимірювань, за допомогою якої проводиться позиціонування заготовок і здійснюється контроль технологічного процесу.

Зварювання всіх чотирьох кутів рами вікна ПВХ проводиться одночасно з використання апарату, забезпеченого чотирма зварювальними головками, що дає змогу компенсувати температурне розширення матеріалу, домогтися рівномірного прогріву заготовок і високої точності зварювальних швів.

Після зачистки зовнішніх і внутрішніх поверхонь зварних швів віконна конструкція практично готова. Однак перш ніж вона потрапить туди, де проводиться монтаж або продаж вікон ПВХ, знадобиться ще кілька операцій:

1. оснащення фурнітурою, передбаченою проєктом

2. Встановлення у віконну конструкцію готових склопакетів

3. Контроль якості готових виробів відділом технічного контролю

Ось тепер Вам буде простіше вибирати вікна, вартість яких визначається, зокрема, і витратами на виробництво.