“Тепла” дистанційна рамка

При більш детальному розгляді вашого вікна можна побачити алюмінієві дистанції між стеклами. Дистанція може бути одна – це однокамерний склопакет, або дві – це двокамерний склопакет.
Дистанційна рамка забезпечує фіксовану відстань між склом і складається, як правило, з порожнистих алюмінієвих рамок, заповнених силікагелем з метою поглинання вологи всередині склопакета. Кріпляться рамки за допомогою бутилу до скла, створюючи при цьому додаткову герметизацію.
За своєю товщиною рамки бувають 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 і 24 мм.

У разі використання алюмінієвих дистанційних рамок, по контуру склопакета утворюється місток холоду, адже алюміній прекрасно проводить тепло. Цей місток холоду призводить до охолодження вздовж кромки скла і підвищує ризик виникнення конденсату.

Теплі дистанційні рамки позбавлені цього недоліку. Імовірність появи конденсату вздовж кромки скла набагато нижча. Естетично теплі пластикові дистанції виглядають дуже акуратно, не дають відблисків на склі і можуть бути пофарбовані в різні кольори. Теплі пластикові дистанції дуже міцні, не деформуються і не вигоряють.

111

Якщо вам потрібна установка і продаж пластикових вікон у Спаському скористайтеся послугами компанії “Вікна Плюс” і придбайте енергоефективні вікна з теплою дистанційною рамкою за найвигіднішою ціною.