Тепло взимку, прохолодно влітку

Тепло взимку, прохолодно влітку

Дедалі більшу популярність і авторитет завойовують інноваційні віконні системи ПВХ. І це не дивно, адже саме вони мають низку параметрів, які перевершують традиційні дерев’яні конструкції.

Кожному хочеться, щоб взимку в квартирі або будинку було тепло і затишно, а влітку прохолодно і свіжо. Щоб це сталося потрібно змінити старі вікна на нові – пластикові. Але пластикові вікна повинні бути якісні, ринок зараз переповнений пропозиціями щодо встановлення та виготовлення пластикових вікон.

Неякісні вікна мають безліч нездужань, це і потіння стекол під час холодів, і фурнітура, що відвалюється, і навіть тріщини на стеклах. Нижче будуть дані кілька порад щодо вибору якісних пластикових вікон.

Тепло взимку, прохолодно влітку

На що ж звернути увагу при підборі вікон ПВХ?

1. Профіль вікна має складатися не менше ніж з 5 повітряних камер. Що більше камер, то вища шумоізоляція і теплоізоляція вікон. Сучасні технології дають змогу значно збільшити світловий отвір, зберігаючи при цьому основну міцність рами. Такі вікна без проблем пропускають сонячні промені, роблячи кімнату яскравою та освітленою.

2. Якісна фурнітура. Що стосується фурнітури, то лідером на будівельному ринку є німецькі виробники. Саме фурнітура німецьких брендів може витримати ударне навантаження і вагу понад 100 кг. Терміни придатності деяких брендів перевищують 20 років.
3. наявність теплопакетів. Сучасні вікна ПВХ мають теплопакети, які є надійною конструкцією, що дає змогу зменшити тепловтрати більш ніж на 70%.

4. Під час вибору вікон особливу увагу необхідно звернути на підвіконня і відкоси. Вони мають бути виготовлені з міцних, стійких до перепадів температур матеріалів.

5. Дуже важливо зупинити свій вибір на перевіреній компанії, яка зарекомендувала себе тільки з кращого боку. Перевірені виробники мають багаторічний досвід і високу кваліфікацію.

Завдяки застосуванню вікон ПВХ можна домогтися:

  1. Високих показників шумо- та теплоізоляції.
  2. Вікна не пропускають шкідливі ультрафіолетові промені.
  3. Мають високий поріг міцності, що є гарантією довговічності.
  4. Дають змогу знизити комунальні витрати, добре піддаються миттю.
  5. Має привабливий зовнішній вигляд і унікальний дизайн, який відмінно вписується в загальний інтер’єр будь-якого приміщення.
  6. Доступна вартість, яку мають вікна ПВХ, дає змогу не тільки придбати якісні конструкції, а й заощадити власні фінанси, спрямувати їх на інші цілі, пов’язані з будівництвом.