УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ

yteplenie1
УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ
yteplenie4
УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ

У наш нестабільний час, коли ціни на комунальні послуги зростають щодня, дуже актуальним питанням є економія електроенергії та тепла в будинку. Вікна поміняли, автономне опалення зробили, а все одно холодно і ніякої економії і тепла немає? У такому разі Вам необхідно задуматися про утеплення фасаду вашого будинку. З кожним роком цей вид робіт набирає популярність і затребуваність серед наших замовників, оскільки вважається найефективнішим способом заощадити гроші, не тільки зберегти, а й примножити тепло у Вашому домі. Для цього фахівці компанії “Вікна Плюс” використовують спеціальні, і тільки високоякісні теплоізоляційні матеріали, які мають низький коефіцієнт теплопровідності. За рахунок утеплення фасадів істотно знижується загальна теплопровідність огороджувальних стін, усуваються “містки холоду”, вирівнюється поверхня і готується під різне облицювання. Утеплення фасадів також застосовується і в естетичних цілях: під час реконструкції старих будівель зберігається не тільки тепло, а й вирівнюються стіни, закриваються всі тріщини, що утворилися за багато років експлуатації. Також теплоізоляція будівель має ще одну перевагу – це звукоізоляція. Позитивні моменти є не тільки взимку у вигляді економії тепла, а й влітку, коли прохолода зберігається в оселі і можна заощадити на роботі кондиціонера. Теплоізоляційні матеріали відповідають усім вимогам з пожежної безпеки, виготовлені з екологічно чистих компонентів. Утеплення фасадів застосовується як для заміських будинків, котеджів, так і для утеплення квартир, балконів і лоджій із зовнішнього боку.

Як теплоізоляційні матеріали для утеплення фасадів використовуються пінопласт, екструдований пінополістирол і мінеральноватні плити.
Найдешевшим матеріалом вважається пінопласт, він має чудові показники теплоізоляції, за рахунок мільйона бульбашок, які допомагають не пропускати холод ззовні. Але мінусом пінопласту є те, що під час тління він виділяє в повітря безліч канцерогенних і токсичних компонентів. Тому рекомендуємо під час утеплення фасадів приватних будинків зону ізоляції необхідно звузити, не доводячи до вікон і дверних коробок.

До безшовного методу ізоляції належить утеплення фасадів за допомогою екструдованого пінополістиролу. При укладанні його плити штукатурять із застосуванням армувальної сітки.
Утеплення фасадів мінеральноватними плитами схоже з утепленням пінопластом. Завдяки оштукатурюванню створюється гідрофобний шар, який перешкоджає потраплянню вологи в утеплювач. Не можна використовувати штукатурку на основі акрилу, яка створює повітронепроникну плівку і перешкоджає виведенню вологи.
Варіанти оздоблення бувають різними, і класифікуються таким чином:
– утеплення з оштукатурюванням фасадів
– утеплення із захисно-декоративним екраном
– система утеплення з облицюванням цеглою
Найдешевшим і найпоширенішим видом є утеплення з подальшим оштукатурюванням фасадів. Для цього використовують пінопласт, пінополістирол або мінеральноватні плити. Для утеплення шкіл, садочків і лікарень використовують тільки мінеральноватні плити, це пов’язано з вимогами протипожежної безпеки.
Таке утеплення ще називають “мокрий фасад“, тому що на утеплювач наносять шпаклювальний шар, у який втоплюють армувальну сітку, а зверху наносять вирівнювальну штукатурку.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ

Другий тип утеплення називають “вентильований фасад”, оскільки виконується зі спеціальними вентильованими зазорами між екраном і утеплювачем. Найдорожчий вид утеплення, але витрата фінансів виправдовується значною економією тепла. Він складається з декоративного шару, ізоляційних плит і вітрозахисної мембрани. Як екран використовують металопрофіль, керамічну плитку, фасадні панелі.
Для будинків не вище трьох поверхів використовується утеплення фасадів з подальшим оздобленням облицювальною цеглою, і являє собою 3-х шарову структуру. Першим шаром виступає основна стіна, потім встановлюється шар утеплювача і зовні обкладається облицювальною цеглою.
Різні варіанти утеплення фасадів, що виконуються командою професіоналів компанії “Вікна Плюс”, допоможуть вибрати варіант, який підходить саме Вам, адже якщо є можливість не тільки утеплитися, а й підкреслити індивідуальність вашого фасаду, то чому б цим не скористатися.
Роботи з утеплення фасадів проводяться в основному за однією схемою, за винятком деяких нюансів. Порядок виконуваних робіт з утеплення фасадів такий:
– підготовка поверхонь під утеплення;
– нанесення клейової суміші на плити, які потім приклеюють до зовнішніх стінових панелей;
– обробка щілин і місць примикання плит до вікон, дверей і карнизної плити, ущільнювальним матеріалом;
– створення деформаційних швів;
– фіксація плит утеплювача за допомогою болтів з шайбами і дюбелів;
– нанесення гідрозахисного розчину;
– закріплення армуючої сітки і перфорованих куточків;
– ґрунтування обробленої поверхні;
– оштукатурювання поверхні утеплення фасаду;
– встановлення покрівельних навісів, козирків і відливів;
– оздоблювальна обробка системи утеплення фасадів.

За фасадом також потрібен догляд і з часом косметичний ремонт, який передбачає усунення невеликих пошкоджень і здійснюється методом промислового альпінізму.
Професійна команда компанії “Вікна Плюс”, яка вже багато років займається утепленням фасадів, має весь арсенал спорядження, інструментів, матеріалів і найголовніше – знань, накопичених у процесі роботи. Майстри зможуть підібрати найоптимальніший варіант саме для Вашого будинку, що б зберегти тепло взимку, прохолоду влітку і допоможуть заощадити Ваші гроші.
Створіть будинок Вашої мрії разом з компанією “Вікна Плюс”.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ