Весна – час оновити москітні сітки

Весна – час оновити москітні сітки

З настанням весни і теплих днів, навколо все оживає, зокрема й комахи, які так і норовлять потрапити у ваш будинок. Що б сповна насолодитися свіжим повітрям при відкриванні вікна, але уникнути такої неприємності, як комарі, мухи, мошки, тополиний пух фахівці компанії “ВІКНА ПЛЮС”, рекомендують встановлювати на вікна, що відчиняютьсямоскітні сітки москітні сітки, вони відмінно справляються із захистом вашого будинку від дрібних шкідників і жодним чином не перешкоджають потраплянню свіжого повітря в квартиру або будинок. Так само великим плюсом є естетичний зовнішній вигляд москітних сіток, рамка сітки під колір вікна зробить їх практично невидимими і не зіпсують зовнішній вигляд вашого вікна або дверей. Найпопулярніші москітні сітки: внутрішні та зовнішні.

Внутрішні москітні сітки

москітні сітки

найчастіше застосовуються, оскільки їх легше кріпити до вікна за допомогою металевих вушок, які кріпляться до профілю, що не псує гуму ущільнювача та унеможливлює випадання сітки з віконного прорізу, у такий спосіб убезпечує домашніх тварин від випадкового випадання. Зовнішні москітні сітки найчастіше застосовуються в приватних будинках або на штульпових вікнах.

Зовнішні сітки

москітні сітки

Зовнішні сітки встановлюються в кишеньки, які кріпляться до профілю із зовнішнього боку металопластикового вікна, вони менш популярні, тому що для кріплення кишеньок саморізами необхідно робити отвори в профілі, а в разі сильного вітру є ймовірність випадання сітки з кишеньок.
Але все ж вибір за Вами, в будь-якому випадку ваш будинок буде захищений від комах і пилу та пуху.