ВІДЛИВИ, НАЩІЛЬНИКИ

Відлив

image243

Відлив – це дуже важливий елемент металопластикового вікна, який захищає раму і віконний отвір від потрапляння в них вологи під час або після дощу. Він кріпиться на зовнішній стороні вікна вздовж нижнього його краю (з боку вулиці). При цьому дощова вода стікає віз по відливу, а не потрапляє під раму і потім у приміщення.

Відливи виготовляють з оцинкованої сталі та фарбують полімерно-порошковою фарбою, на зовнішню поверхню наноситься шар поліестеру. Відливи стійкі до різких перепадів температур, за рахунок ребер жорсткості зберігають незмінною свою форму. Форма і розмір відливу мають ідеально відповідати розміру вікна, щоб надійно захищати раму від води. Відливи не схильні до корозії, ударостійкі, не вигоряють на сонці.

Від правильного монтажу залежить те, як відлив справлятиметься з відведенням води, тому його кріплять нижче віконної рами, а щоб не утворювалися щілини, в які може потрапити вода, всі стики силіконують.

Відливи мають гармонійно вписуватися в оформлення фасаду будинку або підходити до кольору вікон, тому їхній колір може підбиратися індивідуально.

Відливи не потребують спеціального догляду та щорічного фарбування. Необхідно раз на півроку очищати їх теплим мильним розчином, не застосовуючи агресивних або абразивних засобів для чищення, які можуть порушити захисний шар.

Козирки

image244

Козирки встановлюються на балкони або лоджії, і захищають їх від зайвої вологи, яка не повинна накопичуватися на зовнішньому периметрі конструкцій. Виготовляють козирки також з оцинкованої сталі і фарбують методом порошкового напилення. Для жорсткості робиться відбортовка, так що б колір був знизу або з верхнього боку за бажанням замовника. Козирки мають бути довшими за відливи і перекривати їх, щоб захистити від потрапляння зайвої вологи і зниження шуму від крапель дощу. Вони стійкі до впливу атмосферних опадів, низьких температур і сонячних променів. Мають естетичний вигляд і завдяки різній колірній гамі ідеально підійдуть під фасад будинку або колір вікна.

Нащільники

image245

Нащільники, найчастіше це смуга або куточок з оцинкованої сталі, але вони можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням і мати різну нестандартну форму і колір. Для жорсткості на нащільниках роблять відбортовку.
Не можна залишати зовнішній монтажний шов незахищеним. По-перше, піна руйнується під впливом сонячних променів. Вона темніє, стає крихкою і з часом руйнується. По-друге, піна не є гідроізоляційним матеріалом, вона буде постійно набирати вологу, яка замерзнувши, буде руйнувати цю піну. Отже, зовнішній монтажний шов необхідно закривати і тут нам знадобиться нащільник, який дозволяє повністю захистити монтажний шов від зовнішніх впливів. Завдяки порошковому фарбуванню, алюмінієві, а також з оцинкованої сталі нащільники мають додаткову стійкість до погодних факторів і можуть виходити вироби, колір яких збігається з кольором облицювання або вікон.

Зробіть будинок своєї мрії з компанією Вікна Плюс