Відмінності підвіконь економ і преміум класу.

Відмінності підвіконь економ і преміум класу.

Чим відрізняються підвіконня економ і преміум класу.

Дуже часто клієнти під час вибору вікон стикаються з питанням – яке підвіконня замовити і в чому їхня відмінність?

І так існує три сегменти підвіконь: економ (Opentek), середній (Danke Standard) і преміум-класу (Danke, WDS, Plastolit тощо).

Відмінності підвіконь економ і преміум класу

Поверхня в економ варіанту пориста (шорстка), що є причиною складнішого догляду за ними, пил і бруд прямо в’їдається в поверхню підвіконня, і цей факт значно ускладнює його видалення. Щоб начисто витерти підвіконня, необхідно кілька разів витирати поверхню. Також підвіконня економ класу більш крихкі і витримують невеликі навантаження, оскільки мають тонкі ребра жорсткості.

Підвіконня середнього і преміум класу мають ідеально гладку поверхню, матову або глянсову, витримують великі навантаження. Такі підвіконня захищені акриловою плівкою, яка захищає підвіконня від бруду, потертостей і вигорання. Підвіконня преміум класу представлені в широкій колірній гамі, виконані під мармур або дорогі породи дерева.

Відмінності підвіконь економ і преміум класу

Теплостійкість – теж є одним зі значних аргументів на користь преміум-класу підвіконь, тобто на такі підвіконня можна ставити гарячі предмети, і з ними нічого не буде, але якщо ви щось подібне поставите на підвіконня економ-варианту, то чекайте на здуття і пожовтіння.

Ще одна відмінність – це стійкість до механічних пошкоджень і міцність. Подряпину та вм’ятину на підвіконні економ-класу зробити значно простіше та легше, ніж на дорожчому піддоннику. Тому любителям вирощувати кімнатні рослини варто особливо звернути увагу на вибір підвіконь.

Усі ці підвіконня також відрізняються формою капіноса – від круглого до скошеного.

Відмінності підвіконь економ і преміум класу

Корисна порада!!! Якщо ваш бюджет обмежений і ви думаєте і вирішуєте що ж вибрати, дорожчий варіант профільної системи з дешевим підвіконням або простіше профільна система, але дорожче підвіконня, то наш варіант другий, тому що ваше підвіконня – це дуже важливий елемент комплектації та 50% успіху експлуатації вашого вікна, догляду за ним, зовнішнього вигляду і, звісно ж, надійності.

Якщо вам потрібна встановлення та продаж пластикових вікон у Новоселівці, звертайтеся, і ми допоможемо розібратися в різноманітті підвіконь і підберемо найбільш підходящий для вас варіант.