Вікна Рехау Euro 60.

Вікна Рехау Euro 60.

Багато відомо на сьогоднішній час про пластикові вікна світового виробника Рехау. Фірма володіє особистими технічними розробками віконних профілів, які не мають аналогів по відношенню до інших виробників. Усі ці індивідуальності дають право їй бути найкращими на ринку виробництва. Окремо можна виділити віконну систему Euro 60, яка має низку переваг.
Основною перевагою під час монтажу вікна Рехау буде невелика монтажна глибина, вона становить всього 60 мм, з максимальною глибиною склопакета 32 мм, завдяки цій технічній індивідуальності вони набули великої популярності на світовому ринку виробництва пластикових вікон. Цільовим призначенням цих вікон стало отримання хорошої якості при мінімальних витратах фінансів на покупку всього вікна.
Основні характеристики профілю Euro 60.
Це вікно складається з трьох камер, що дає чудові показники в теплі та звукоізоляції. При використанні двох контурів ізоляції ми отримуємо відмінну перешкоду для протягів, пилу і вологи, конструктивна глибина буде всього 60 мм і сама трикамерна конструкція забезпечує ефективну теплоізоляцію. Коефіцієнт опору теплопередачі становить R=0,62 м2К/Вт, звукоізоляція досягає до 4-го ступеня.
Під час виготовлення профілі йдуть абсолютно гладкими, що дає можливість замовнику не обтяжувати себе великими зусиллями з догляду за ними. Які ж ми отримуємо переваги під час експлуатації вікон:
1. Глибина профілю 60 мм – це три камери, що дають відмінні характеристики в проникненні різного шуму, а також гарне збереження тепла в приміщенні, дуже легко монтуються і демонтуються.
2) Відмінний сучасний стиль, гарний естетичний вигляд із закругленими краями в п’ятнадцять градусів зможуть прикрасити будь-який будинок.
3. Глибина камери армування становить 35 мм, з’являється можливість установки армування з більш поліпшеними статичними характеристиками.
4. Можливість закріплення основних несучих компонентів фурнітури через дві стінки ПВХ або додаткове армування, ефективна передача ваги стулки.
5. Два контурних ущільнення по всьому периметру з більш широкими зонами прилягання – це буде чудовий захист від протягу, пилу і вологи, але також буде добре захищати і від втрати тепла, також дуже стійкі до перепадів температури.
6. Похилий з гладкою основою фальц дає хороші показники по щоденному догляду, більш просте очищення від вологи через фальц в основній системі водовідведення.
7. До основних переваг відноситься безпека, виробник має всі необхідні сертифікати якості, а також на матеріали, які використовуються при виготовленні, ніколи на полотні не заводиться цвіль і грибок.
8. Необходимый уровень шумоизоляции достигается благодаря установке специального стеклопакета с толщиной 32 миллиметра.
Замовити вікна Рехау в Дніпрі ви можете безпосередньо завітавши до салону “ВІКНА ПЛЮС”, який знаходиться за адресою Донецьке шосе будинок 4 на 1 поверсі або залишивши заявку на нашому сайті.
Даний профіль дуже часто використовують для скління балконів, оскільки має високі теплоізоляційні показники і відносно низьку вартість. Вікна Рехау Euro 60
Где производятся профиля Euro 60?
Дана профільна система поставляється офіційним представництвом в Україні, для всієї східної Європи, включаючи і Україну, виготовлення відбувається в Німеччині та Польщі. При цьому потрібно відзначити важливий факт, що якість абсолютно не відрізняється, всі системи з різних заводів пропонують тільки оригінал з необхідними супровідними документами.
Ці профілі використовуються для стандартного будівництва житлових приміщень, а також в неопалюваних будівлях. Якщо сказати по-іншому, хочете нові та надійні вікна, але у вас обмежений бюджет, замовляйте вікна з профілю Euro 60 і ви точно не пошкодуєте про свій вибір, система ідеально підходить для виготовлення стандартних вікон, балконних дверей, балконів і лоджій.