Вікна Steko S300.

Вікна Steko S300.

У зв’язку з нестабільністю в економіці країни і будівельному секторі зокрема, у зв’язку з постійним зростанням іноземної валюти і комунальних тарифів виникла необхідність виробляти бюджетні вікна.
Для таких цілей спеціально було розроблено український профіль Steko S300, зроблено це було насамперед для того, щоб утримати ринок пластикових вікон на високому рівні і підтримати купівельну спроможність населення. Дана система трьох камерна, основні показники були вдосконалені за допомогою зміни хімічного показника і одного чимало важливого фактора як стабілізатор CaZn. Цей показник свідчить про те, що в складі матеріалу повністю відсутній свинець.
Віконний профіль Steko S300, як і всі інноваційні технології пройшов тестування на морозостійкість, міцність і надійність зварювального шва, на проникнення повітря, а також проникнення води. Цей профіль виробляється як у білому кольорі, так і ламінованому під структуру дерева. За конфігурацією може бути абсолютно різним, обмежень немає, все залежить від індивідуальності замовлення – у формі арки, трапеції, трикутника і круглі.
Розглянемо основні переваги бюджетного профілю Steko S300, які за технічними даними, не поступатиметься більш дорогим варіантам. До стандартних переваг належить: 1) дана система має трьох камерний профіль класу “В”; 2) монтажна глибина становить 58 мм; 3) товщина встановлюваного пакета становить максимум 30 мм; 4) пластикова конструкція має два ущільнення по всьому периметру; 5) в пластиковому профілі зовнішня стінка буде 2. 6 мм, що відноситься до класу “В”; 6) армувальний профіль буде П-подібний або квадратний за вашим вибором; 7) клас звукоізоляції та шумоізоляції варіюватиметься в діапазоні від 2 до 4, все залежить від встановлюваного пакета; 8) опір теплопередачі складає R = 0. 62 м2К/Вт, чим він буде вищим, тим тепліше буде саме вікно; 9) фурнітурний паз профілю з’єднується зі стінкою стулки додатковою перегородкою, цей чинник значно збільшує надійність фіксації фурнітури; 10) приблизний термін експлуатації цього профілю складає приблизно тридцять років, погодьтеся, вагомий аргумент.
Усі стандарти відповідають вимогам якості ЄС, до них належить насамперед ударостійкість, вологонепроникність, певний ступінь білизни, з часом колір не втрачає своєї барвистості, як зазначалося раніше, профіль не містить свинець, добре стійкий до сучасного агресивного середовища експлуатації.
На поточний момент профіль Steko S300 часто використовується для скління лоджій, балконів, дач, офісів, магазинів тощо пов’язано насамперед це з доступністю, а також з відмінними технічними показниками. Вікна з профілю Steko S300 зазвичай укомплектовують українською фурнітурою Axor, яка за якістю не поступається німецьким виробникам, але має економну вартість. Особливу увагу необхідно приділити вибору теплого склопакета, оскільки 80% тепловтрат відбувається саме через склопакети.
Якщо ви обираєте вікна в приватний будинок, то найоптимальніший варіант – це купити вікна від виробника. Бюджетный профиль Steko S300 имеет высокие показатели теплосбережения и не уступают по качеству импортным аналогам.
У вас всегда есть возможность купить окна в Днепре за найвигіднішою ціною.
Профіль Steko S300 дасть змогу заощадити не тільки ваш сімейний бюджет, а й скоротить оплату за опалення.

Вікна Steko S300