ВІКОННА ФУРНІТУРА

ВІКОННА ФУРНІТУРА

Фурнітура – така ж важлива складова вікна, як склопакет або сам профіль, тому що від неї залежить уся робота вікна, надійність і комфорт використання. З технічного погляду фурнітура – це складний механізм, який складається з петель, кронштейнів, ножиць, ручок, тяг, гребінок та інших елементів, що забезпечують відчинення, відкидання та замикання вікна, а також режим мікро- та покрокового провітрювання.

Віконна фурнітура Roto (Рото), SchucoVarioTec (Шуко ВаріоТек), Winkhaus (Вінкхаус), MACO (Мако), Siegenia Aubi (Зігеніа Аубі) і GU, що використовується у світлопрозорих конструкціях, що встановлюються компанією “Вікна Плюс”, виконує цілий комплекс функцій:

  • Забезпечує бездоганне функціонування вікон і дверей.
  • Фурнітура забезпечує стулкам необхідне зусилля притиску для надійної шумо- і теплоізоляції вікна.
  • Фурнітура відповідає за комфортне керування вікном.
  • Забезпечує безпеку та надійність, зокрема запобігаючи випадковому та неконтрольованому відкриванню вікон маленькими дітьми та сторонніми особами.

Навіть якщо ви вирішили замовити вікна з найдешевшого профілю, то фурнітура обов’язково має бути хорошої якості, адже все навантаження лежить саме на ній, і варто особливу увагу приділити саме вибору фурнітури, так само, як ви обираєте склопакет або фірму, що виробляє профіль.

Є критерії, за якими дуже легко визначити правильну роботу фурнітури. Якісна фурнітура має насамперед працювати м’яко і плавно. Також не останню роль у роботі фурнітури відіграє її кріплення, вона має надійно кріпитися до пластику. Необхідно раз на півроку змащувати фурнітуру, щоб уникнути зносу її деталей. У разі пошкодження необхідно замінювати деталі, особливо ті, які виконують основні функції. Усі частини фурнітури мають бути виконані з міцного і якісного металу, не схильного до корозії.

Хочемо звернути особливу увагу на такі моменти!

Надежная оконная фурнитура

Усі роботи з регулювання фурнітури, заміни деталей довірте професіоналам, оскільки неправильне регулювання або ремонт можуть призвести до порушення роботи всієї фурнітури і виходу з ладу вікна. Під час ремонтно-будівельних робіт бережіть фурнітуру від забруднення будівельним сміттям, фарбою, цементом, не допускайте потрапляння сторонніх предметів.
Не використовуйте для очищення або змащення фурнітури засоби, що містять агресивні речовини, луги, кислоти, які зашкодять не тільки вам, але і вашим вікнам, порушивши захисне покриття фурнітури.

Також важливо, щоб фурнітура мала естетичний вигляд і не псувала вигляд вікна, а навпаки підкреслила його індивідуальність.

Сьогодні виробництвом фурнітури займається безліч підприємств, тому дуже важливо відшукати саме ту фурнітуру, яка підійде вам за всіма параметрами і відповідатиме параметрам ціна-якість.

Фурнітура може мати кілька ступенів протизламності, а також може комплектуватися ручкою із замочком, для захисту дітей від випадкового відкриття вікна.

Таким чином, сучасна віконна фурнітура виконує безліч функцій, забезпечуючи при цьому комфорт і безпеку у вашому домі.

ROTO
SIEGENIA
MACO
AXOR
WINKHAUS