Встановлення пластикових вікон на дачі

Встановлення пластикових вікон на дачі

Після завершення всіх етапів будівництва дачного будинку – заливки фундаменту, кладки цегли, даху, покрівлі – на завершальному етапі проводиться монтаж вікон.

При цьому кожна людина починає замислюватися: зробити вікна самостійно або ж їх замовити в компанії?

Найвигіднішим рішенням є замовити готові вікна і викликати команду фахівців для їх монтажу в будинку. Якщо ви не знайомі з тим, як виконується монтаж вікон, то ви не зможете правильно встановити їх. Ви можете порушити процес установки, герметичність, пошкодити пластик або скло, що може призвести до того, що в зимовий час буде холодно, можуть залишитися щілини і нерівності по краях. Якщо ви звернетеся до бригади досвідчених монтажників, то ви зробите правильне рішення.
Кваліфіковані майстри нададуть вам гарантії на виконані роботи.

Наша компанія пропонує якісні послуги з установки вікон за прийнятною ціною. Зателефонувавши до нас по телефону, ви зможете залишити заявку на монтаж вікон у вашому будинку. Замірник приїде до вас за викликом і зробить необхідні розрахунки на місці, визначить вартість робіт і матеріалів.

Які вікна замовити: дерев’яні чи пластикові

На дачі зазвичай використовують пластик або дерево.

Якість пластикових вікон залежить від виробника і вартості матеріалу. У виборі вікна слід звернути увагу на матеріал, на камерність скла і на наявність функцій. Замовляти ПВХ слід у надійних продавців.

Види вікон

Після того, як ви виберете матеріал для вікон, необхідно визначитися з призначенням склопакетів.

Які вікна найкраще підійдуть для встановлення на дачі?

  • Прості вікна. Це вікна економ класу, вони будуть хорошою заміною старих, пошкоджених вікон на нові.
  • Розсувні вікна. Це оригінальний варіант вікон, але вони не підійдуть для утеплення приміщення. Вони підходять для встановлення всередині приміщення, між житловими кімнатами або в будиночок, на веранду.
  • Терасні вікна. Такі вікна є нестандартними за формою, за механізмом, який відповідає за їхнє відкриття і закриття. Їх можна замовити в компанії.
  • Вікна на веранді. Незалежно від того, дерев’яні вікна або пластикові, вікна на веранді робляться щільними, їх встановлюють на холодний період пори року.

Захист вікон на дачі

Одним із важливих завдань під час встановлення склопакета в будинку є захист вікон. Для таких цілей можуть використовуватися додаткові захисні конструкції та елементи, механізми.

  • Решітки на вікнах. Найлегшим і найнадійнішим способом захисту вікон є решітки. Монтаж решіток здійснюється із зовнішнього боку будинку, хоча всередині приміщення їх теж можна встановлювати. Решітки виробляються з металу або з кованого матеріалу.
  • Ставні на вікнах. Ставні можуть послужити не тільки захистом вікон, але і їхньою прикрасою. Ставні є чудовим декоративним елементом, вони пропонуються за доступною ціною.
  • Ролети, рольставні – є сучасним видом захисту вікон. Ролети являють собою стрічку з пластин, вони застосовуються із зовнішнього боку будинку. У внутрішній частині приміщення встановлюється коробка з механізмом роботи рольставней. При цьому відкривати і закривати їх можна легко, перебуваючи всередині приміщення.