WDS 8 серії.

WDS 8 серії.

WDS 8 серії на поточний момент будуть абсолютно новою системою профілів віконного покоління, насамперед її було створено для нинішніх сучасних споживачів, у яких насамперед увагу звернено на питання з енергозбереження, а також все що пов’язано з домашнім затишком і теплом. Даний тип профілю буде абсолютно новим поколінням виготовлення, технологічні властивості вікна будуть чудовим застосуванням для будинків з підвищеною енергоефективністю, під час будівництва сучасних котеджів, для квартир, в яких від самого початку йдуть вже утеплені стіни, та інших варіантів. Теплі вікна WDS 8 серії дають змогу насамперед нам заощадити у 2.5 рази більше тепла порівняно з традиційними вікнами.
Така велика ефективність полягає насамперед у самій конструкції, класичні вікна виготовляються трьох камерні, а цей тип профілів йде з шести камерною системою. Але це, звісно, буде не основним показником якості, додатково до цього застосовується третій контур ущільнення та спеціально монтажної шини. Якщо вам треба скління котеджів, домашніх балконів, квартир та інших приміщень вікна WDS будуть чудовим вирішенням цього питання.
Основні переваги віконної системи. WDS 8 серії
Насамперед слід розглянути основні переваги цих профілів вікон порівняно з традиційними трьох камерними вікнами:
1) як ми говорили раніше, це високий показник теплоізоляції -1,45 м2-°C/Вт, досягається це завдяки глибині самого профілю, що становить 82 мм, адже це шестикамерна система, з максимальною шириною склопакета 44 мм (4і*16Ar*4*16Ar*4i – 1,2 м2-°C/Вт);
2) підвищений захист від конденсату в зоні дистанційної рамки, отримуємо цю властивість завдяки найоптимальнішому розташуванню наплаву, за висотою він буде розташовуватися на рівні 23 мм, а за стандартного розташування двадцяти міліметрів.
3) важливим фактором буде насамперед грамотна продуманість системи відкривання і закривання, завдяки правильному технологічному розподілу загального навантаження конструкція зберігає свою працездатність протягом тривалого часу.
4) додатковий вбудований підсилювач у самій рамі, цей момент сприяє підвищенню всіх статичних показників за допомогою армування замкнутої форми у віконній рамі та імпості, також збільшено камеру для армуючого профілю.
5) абсолютно нова технологічна трьох контурна система ущільнення, що дає змогу зачиняти та відчиняти вікна з максимальною легкістю, не докладаючи до цього видимих зусиль, також надає додатковий захист від протягів, різного шуму, вологи та кліматичних температур, зокрема холоду.
6) сучасний дизайн і насамперед екологічно чисті матеріали виготовлення самого профілю, вікна можна робити абсолютно різної форми, все залежатиме від індивідуальної потреби.
7) високий рівень глянцевої поверхні.
На поточний момент багато хто займається будівництвом власного житла, вікна в приватний будинок купуються постійно і як ми говорили раніше, що цей тип вікна буде найкращим вирішенням цього питання. Фірма виробник завжди зацікавлена в захисті приміщення від різних зовнішніх факторів і щоб це досягалося насамперед за рахунок технологічних особливостей конструкції віконних профілів. Адже якщо шум, спека, протяги, холод і так далі не завдаватимуть шкоди вашій оселі, а водночас у житлі створюється певний комфорт, який ви особисто можете потім і контролювати.
8 серія профілю WDS розроблена з врахуванням сучасних інноваційних технологій виготовлення, мають перш за все відмінну якість, що перш за все підтверджено відповідними сертифікатами, а й важливо відгуками користувачів. Купити вікна в Дніпрі можна відвідавши салон “ВІКНА ПЛЮС” на Донецькому шосе. Насамперед на нашому сайті можна буде спочатку ознайомитися з особливостями будови профілю цієї серії і залишити заявку на безкоштовний прорахунок або замір ваших вікон. З вами обов’язково зв’яжуться і запропонують максимально вигідні умови.
Якщо ви ще маєте якісь сумніви, дуже істотним аргументом у придбанні буде факт істотної економії ваших фінансів, які у вас йдуть за оплату опалення в зимовий період часу, а влітку це буде енергозбереження при охолодженні приміщення. З цього всього, напевно, неважко зробити елементарний висновок, що WDS 8 серії насамперед якісні вікна, які можуть підвищити якість вашого життя.

WDS 8 серії