Як доглядати за вікнами.

Як доглядати за вікнами.

Металопластикові вікна дуже красиві та багатофункціональні вироби. Вони захистять вас від холоду взимку і від спеки та сонця влітку, від протягів і від шуму дороги, а також від гавкаючих собак вранці, подарувавши вам солодкий здоровий сон. Середній термін служби металопластикових вікон становить 15-20 років, за умови правильного догляду за ними. Якщо ви хочете, щоб ваші вікна прослужили якомога довше, тоді вам необхідно раз на пів року дотримуватися таких рекомендацій:

-Змащування фурнітури. Змащувати фурнітуру необхідно машинним маслом або технічним вазеліном, а для більш якісного догляду рекомендуємо скористатися спеціальним спреєм, призначеним для догляду за фурнітурою, який ви зможете придбати в компанії “Вікна+”. Необхідно змащувати всі рухомі елементи фурнітури по всьому периметру стулки, попередньо очистивши фурнітуру від бруду і пилу. Після того як ви нанесли олію або спрей на всі рухомі елементи фурнітури, закрийте вікно і кілька разів проверніть ручку у всіх положеннях.
-Мастило ущільнювача. Як відомо, від гумового ущільнювача багато залежить, основне його завдання забезпечити щільне прилягання до рами віконних стулок. Якщо за ним не доглядати, то через 1-3-5 років може статися всихання ущільнювача, що може призвести до поганого притиску стулок і задування холодного повітря взимку. Щоб цього уникнути, необхідно раз на півроку очищати ущільнювач теплим мильним розчином від пилу і бруду, а потім змащувати його засобами, що містять гліцерин або силіконову олію, а для найкращого ефекту спеціальним засобом для догляду за гумовим ущільнювачем, який можна придбати в нашій компанії.
-Догляд за профілем. Часто можна почути такі запитання: “А ваш профіль не пожовтіє?”, “А в сусіда пожовк через рік, в іншого сусіда через два роки, а ось у когось досі білий. У чому ж справа?” А річ у тім, що металопластикові вікна теж, як не дивно для декого це звучить, необхідно мити – бажано теплим мильним розчином або спеціальною пастою для ПВХ-профілю, який також можна придбати, завітавши до нашого офісу. І ще одне, в жодному разі не мийте ваші вікна розчинниками, ацетоном, бензином або мийними засобами, що містять абразивні речовини, або якщо до їхнього складу входять перераховані вище розчинники. Оскільки ці засоби пошкоджують захисний глянець на профілі, і він може легко вбирати будь-який бруд.
-Очищення скла. Якщо ваше скло брудне, то і світ через таке скло виглядає так, то тьмяно і сумно. Для миття скла ви можете взяти будь-який зручний за ціною і якістю засіб, також вам знадобиться швабра з гумовою насадкою або мікрофіброва серветка і чисті паперові рушники або навіть газета. Вимивши начисто скло, протріть його паперовим рушником і витріть підвіконня. Не бійтеся мити скло, якщо у вас нанесене тонування, або ваше скло енергоощадне чи мультифункціональне, це йому ніяк не зашкодить, бо всі напилення наносять усередині склопакета.