Яка фурнітура потрібна для пластикового вікна

Яка фурнітура потрібна для пластикового вікна

Під час вибору пластикових вікон зверніть увагу на фурнітуру. Часто в очі впадає ручка, тому що інші частини не видно. До кожного варіанту вікна підбирається своя фурнітура.

Довгий термін використання вікна залежить від типу петлі, механізмів закривання, запорів, засувок і фіксаторів. Склопакет не буде надійним, якщо одна з цих частин буде виготовлена з неякісного металу.
Фурнітура для вікон
В вікні нового типу ручка має багато функцій: наприклад, якщо її повернути, то можна закрити вікно по всьому периметру. Є різні способи відкривання: поворотно-відкидний, розсувний, відкидний, що складається, поворотний і верхньопідвісна стулка.

Часто вибирають склопакети, що мають поворотно-відкидний пристрій. Найсучасніші вироби мають обмежувач повороту. Є можливість поставити додаткове гальмо, після цього стулки стануть стійкими.

Щоб вікна були герметичні, склопакет має щілинний провітрювач. За допомогою його вікно може відкриватися на кілька міліметрів. У виробі є поворотно-відкидний обмежувач, щоб провітрювати в різних положеннях.

Склопакет має засувку, що попереджає про захлопування і розхлопування від вітру. Кватирка тут не потрібна, збільшується кількість світла, яке проходить через вікно.

У склопакетах є ще один потрібний пристрій – мікроліфт, він, розвантажуючи петлі, піднімає стулку, яка провисає. Тут не треба витрачати сили, для того щоб відкрити вікно.

Іноді на перших і останніх поверхах міських квартир і заміських будинків не хочуть ставити решітки. У цьому випадку можна використовувати протизламну фурнітуру, тому вартість вікна підвищується.

Якісна і надійна фурнітура закриває стулки без щілин. Вона регулює, залежно від сезону, силу притиску, не заїдає і не заклинює. Згідно з ГОСТом вона розрахована на 20 000 відкривань.

Перед замовленням вікна прочитайте інструкцію, проконсультуйтеся у професіоналів, поговоріть зі знаючими людьми і потім приймайте рішення: які придбати склопакети. Нехай нові вікна у вашій квартирі дарують світло, тепло і надійно захищають від сторонніх проникнень.