Які бувають нестандартні пластикові вікна

Які бувають нестандартні пластикові вікна

Полімерний матеріал вважається найпопулярнішим і недорогим для виробництва віконних конструкцій. Та й спеціального обладнання для цього не потрібно. Заготівля майбутнього вікна відтворюється в повну величину на монтажному столі. Кондуктор укладається вздовж вакуумних присосок, які розміщуються по лініях вигину заготовки. Пластиковий профіль розігрівають у печі до певної температури і потім його укладають по кондуктору.
На міцність віконної конструкції впливає той фактор, що її не можна зміцнити металевим профілем. Ця ж причина впливає на розміри віконної системи. Взяти, наприклад, глуху арочну стулку: її ширина має бути не меншою за 60 см, а стулки, що здатні відчинятися, – не меншою за 80 см.

Як можна зміцнити пластикову конструкцію нестандартної форми?

Для цих цілей стали застосовувати спеціальне фіброволокно, яке дає змогу розширити в розмірах орні стулки і збільшити розмір “глухих” вікон.

Види нестандартних пластикових вікон

Види нестандартних пластикових вікон

• Вікна прямокутної форми

Популярний варіант класичного вікна. Буває з вбудованою кватиркою або “глухе”. Вікна з фрамугою бувають розсувні, поворотні, купе і відкидні.

• Округлі вікна

Переважають маленькі розміри круглих вікон, оскільки при збільшенні діаметра вікна додається навантаження на всю віконну систему. Конструкція може просто не витримати. Використовується, в основному, як горищний варіант (на дачі, в заміському будинку).

• Еркер

Найдешевший варіант конструкції. Еркерні вікна в точності відтворюють фасад будівлі. Вони складаються з декількох стулок, мають у своїй конструкції не менше двох пластикових вікон, які з’єднані між собою не під прямим кутом. Бувають напівкруглими, округленими і незграбними. Еркерні вікна виробляють за індивідуальними розмірами замовника. Відмітна особливість – здатність вловлювати більше денного світла.

• Трапеція

• Арка

Вмонтовано механізм для провітрювання. Дуже красиво виглядають арочні вікна на прибудованій до будинку закритій терасі. Монтаж таких вікон не передбачає особливих витрат і можуть встановлюватися замовником самостійно.

Придбати будь-які види віконних конструкцій і замовити їх монтаж ви можете в компанії “Вікна Плюс”