
Загартоване скло
Сучасні технології дають змогу виготовляти різні види скла і склопакетів. У цій статті ми зупинимося на такому виді скла як загартоване. Що ж це таке і в яких цілях воно застосовується?
Загартоване скло (каленка, гартоване скло) – це листове скло, яке отримують шляхом нагрівання до температури 650-680 °C і потім швидко, але рівномірно охолоджують холодним повітрям із двох боків. Розбиваючись
гартоване скло руйнується на дрібні осколки з тупими краями. Термостійкість і механічну міцність розжареного скла забезпечує наявність у поверхневих шарах скла залишкової напруги стиснення.
Порівняно зі звичайним загартоване скло має в 5-7 разів більшу ударостійкість. Товщина його може бути від 4 до 19 мм. Має підвищену стійкість до перепадів температури. Для загартовування може використовуватися прозоре скло, матове, тоноване і з візерунком. Максимальный размер такого стекла – 2100 на 3600мм
Загартоване скло не підлягає різанню і механічній обробці, а також скло вразливе до ударів у торець. Тому всі маніпуляції проводяться зі склом ще до його загартування.
Сфери використання загартованого скла:
– виготовлення посуду та меблів;
– в автомобільній і залізничній промисловості;
– виготовлення загороджень;
– скління вітрин;
– для заповнення металопластикових і алюмінієвих конструкцій великих габаритів;
– виготовлення козирків;
– виготовлення суцільноскляних дверей.
Компанією “ВІКНА ПЛЮС” здійснюється встановлення та продаж пластикових вікон у сел. Шевченко на дуже вигідних умовах. Звертайтеся і ми підберемо найбільш підходящий варіант скління вашого будинку.Максимальний розмір такого скла – 2100 на 3600мм.