ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВІКНАМИ

ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВІКНАМИ

Металопластикові вікна мають глянсове захисне покриття на профілі, яке забезпечує гладку і білосніжну поверхню профілю. І що б зберегти зовнішній вигляд вікна якомога довше в ідеальному стані, за металопластиковими вікнами теж потрібен догляд.

Для догляду за вікнами необхідно обирати безпечні очищувальні та мастильні засоби. Не можна використовувати агресивні та абразивні мийні засоби, щоб не пошкодити глянсове захисне покриття профілю, що може призвести до пожовтіння металопластикового вікна.

Для початку вікно очищають мильним розчином за допомогою м’якої губки або мікрофібрової серветки. Потім витирають насухо. Якщо профіль має сильні забруднення і дрібні подряпини, його необхідно протерти спеціальним очищувачем для пластику, який має кремоподібну консистенцію білого кольору. У разі регулярного застосування очищувача для пластику зменшується вплив ультрафіолету на захисний шар профілю, знижується електростатичність і заполіровуються неглибокі подряпини та потертості.

IMG_2217

Не варто забувати про догляд за ущільнювачем. Його необхідно змащувати спеціальним олівцем або засобом для догляду за ущільнювачем, хоча б двічі на рік. Засіб для догляду за ущільнювачем оберігає його від пересихання і розтріскування, підвищуючи його еластичність і збільшуючи термін його служби. Засіб наноситься на тканинну серветку і рівномірно розподіляється по ущільнювачу, поверхню якого попередньо очищають від пилу і бруду.

Також у комплект для догляду за металопластиковими вікнами входить засіб для змащення фурнітури. Змащувати необхідно елементи, що труться, не менше одного разу на рік. Мастило забезпечує плавність роботи фурнітури, запобігає її корозії, збільшуючи термін її служби і безшумну роботу. Засіб для змащення фурнітури наноситься на попередньо очищену поверхню крапельним способом. Змащуються доступні частини фурнітури, що труться, замки, петлі та через технологічні отвори рухомі елементи фурнітури.

Компанія “Вікна Плюс” рекомендує купувати спеціальні набори для догляду за пластиковими вікнами. Тим самим Ви збережете свої вікна в ідеальному стані, подовжите термін їхньої служби і заощадите свій час.

Купуйте комплекти для догляду за металопластиковими вікнами в Дніпрі в салоні компанії “Вікна Плюс”.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс