Зимовий та літній режим фурнітури вікна.

Зимовий та літній режим фурнітури вікна.

Не всі знають, що однією з переваг металопластикових вікон є регулювання фурнітури на літній і зимовий режими. У цій статті ми поділимося з вами корисними порадами як зберегти тепло взимку і створити приємний мікроклімат влітку.

Відкривши вікно, ви зможете побачити, що по периметру стулки розташовані притиски, які називаються ексцентрики, вони забезпечують притиск стулки до рами. Ексцентрики мають поглиблення під шестигранний ключ (4 мм), яким регулюють щільність притиску (або ж за допомогою плоскої викрутки). Регулювати необхідно всі ексцентрики, що знаходяться на фурнітурі стулки.

Кожна фурнітура має різні види ексцентриків, але на всіх поглиблення для шестигранника розташоване зі зміщеним центром, і має більший і менший край, щоб було простіше визначити, в який бік повернути ексцентрик.

Зимовий та літній режим фурнітури вікна

Зимовий режим має більш щільне прилягання, і досягається шляхом обертання ексцентрика так, щоб найдовший радіус насічок (або найширший його край, якщо немає насічки) був спрямований у бік приміщення (до ущільнювача). Зимовий режим забезпечує максимальний притиск стулки до рами і запобігає продуванню в зимовий період.

Щоб досягти літнього режиму, всі ексцентрики необхідно розвернути в протилежний бік – так що б найменший радіус насічок або найвужчий край був спрямований від ущільнювача (у бік вулиці). За допомогою цього режиму притвор стулки і рами мінімальний, і в літню пору відбувається мікроциркуляція свіжого повітря, і зменшується навантаження на ущільнювач, що подовжує термін його служби.

Якщо вам потрібна установка і продаж пластикових вікон в Партизанському, звертайтеся і ми з радістю вам допоможемо.