Купити пластикові вікна REHAU Дніпро

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА REHAU

50% вікон України виготовляється з ПВХ профілю REHAU. Ця марка профілю зарекомендувала себе як надійний і якісний продукт.

Цей профіль також добре себе зарекомендував у всьому світі. Компанія REHAU займається не тільки виробництвом ПВХ профілю, а й також бере активну участь в автомобілебудуванні, будівництві, меблевій промисловості та медицині.

REHAU дуже розкручений профіль і це не просто вдала рекламна компанія.

Варто відзначити основні переваги профілю:

  • жорсткість конструкцій;
  • теплостійкість та енергозбереження;
  • безпека;
  • екологічність;
  • довговічність;
  • білосніжна оксамитова поверхня профілю;
  • класичний дизайн, підходить під будь-які архітектурні будови;
  • геометрично ідеальний;
  • бездоганний за всіма параметрами і показниками;
  • весь спектр колірної гами для будь-яких дизайнерських рішень.

Компанія “Вікна Плюс” може запропонувати як 3-х камерну профільну систему REHAU Euro 60, так і 5-камерну профільну систему REHAU Euro 70 та елітний 5-камерний профіль REHAU Brilliant з монтажною глибиною 70 мм і напливом стулки з шириною 80 мм, а також REHAU Geneo з монтажною глибиною 86 мм.

Технічні характеристики профільних систем REHAU:

Окна REHAU

REHAU Ecosol 60 – це 3-х камерна профільна система, з монтажною глибиною 60 мм, яка зарекомендувала себе як ідеальне співвідношення ціна-якість. Рекомендована для цегляних або панельних будинків, може комплектуватися протизламною фурнітурою, одно- або двокамерним склопакетом шириною до 32 мм. Ідеально підходить для будь-якого інтер’єру, за необхідності можна вибрати будь-яку колірну гаму. Також для даної серії застосовується двостороння ламінація в масі, тобто профіль не білий, а коричневий, є золотий дуб двосторонній і колір пластику карамель, і махагон ламінований з двох боків з темно коричневою масою пластику.

Класичні форми REHAU Ecosol 60 пасують під будь-який фасад будівлі та будь-який інтер’єр.

Окна REHAU Euro 70

REHAU Euro 70 – 5-и камерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм була спеціально розроблена німецькими вченими для агресивнішого кліматичного середовища (для кліматичної зони далекої півночі), промерзання починається за – 55 градусів за Цельсієм і підвищеної вологості.

REHAU Euro 70 ідеально підходить не тільки для скління квартир, а й для приватних будинків. Він буде виглядати більш багато, більш потужно. За необхідності цю профільну систему можна заламінувати під ваш інтер’єр або фасад вашої будівлі, в будь-який вподобаний вами колір, або це буде ламінація з двох сторін, золотий дуб в масі з пластиком карамель, або антрацит з темно сірою масою пластику.

REHAU Euro 70 додасть вашому інтер’єру унікальність і відчуття надійності та затишку.

REHAU Brilliant

REHAU Brilliant – елітна 5-камерна профільна система з округлими формами і монтажною глибиною 70 мм, водозбірним крилом на стулці шириною 80 мм. Білосніжний профіль з бархатистою ідеальною глянцевою поверхнею.

Якщо ви хочете виділитися і бути унікальним REHAU Brilliant це ваш вибір, незалежно від того, квартира це буде чи приватний будинок. Навіть людина, яка не розуміється на вікнах, одразу побачить різницю між вашими вікнами та звичайними, та оцінить їхню якість та естетичний вигляд.

Завдяки тому, що у цієї профільної системи водозбірне крило на стулці 80 мм, характеристики тепло- і шумоізоляції вищі, ніж у інших профільних систем.

REHAU Brilliant – це не лише надійні вікна, а й певний статус та престиж. А можливість обрати будь-який колір профілю ідеально підкреслить інтер’єр чи фасад вашої оселі.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА REHAU

REHAU SYNEGO – це нова 7-камерна профільна система глибиною 80 мм. Дана конструкція профілю дає змогу виготовляти вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі вдвічі більшим, ніж у простих вікон. Незважаючи на те, що профіль уже має сім камер, виробник доповнив його низкою ущільнювальних вставок. Вони повністю ізолюють вулицю від будинку і навпаки.

Спеціальна технологія покриття допомагає підтримувати початковий стан, що дає змогу профілю Rehau Synego довгий час бути в первозданному вигляді. Колір ламінації залишається незмінним: не вигорає, не спотворюється, а пластик виглядає як новий навіть через роки експлуатації.

Вікна з профілю REHAU SYNEGO – це рішення для тих, хто понад усе цінує у вікнах енергоефективність та абсолютний захист від вуличного шуму. Після встановлення профілю ви зможете значно зменшити витрати на опалення або охолодження приміщення, виходячи з температури повітря на вулиці.

Окна с профиля REHAU Geneo

REHAU Geneo – це інноваційна 6-и камерна профільна система з монтажною глибиною 86 мм, яка не армується. За рахунок використання нового фіброволоконного матеріалу ця профільна система має підвищену міцність і дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів.

Профіль REHAU Geneo дозволить виготовити висоту стулки 2400 мм з максимальною шириною стулки 1400 мм. Ця перевага забезпечить вам можливість зробити більш вітражні вікна та двері. Ще одним плюсом даної профільної системи є відносно невелика вага конструкцій завдяки відсутності металевого армування і можливість виготовлення конструкцій всіляких форм і розмірів. REHAU Geneo – це профільна система з максимальною шириною профілю, така особливість дозволяє встановити склопакет шириною 52 мм, що є максимальною шириною склопакета.

Профіль має найвищі показники з енергозбереження, і якщо його використовувати зі склопакетом з максимальною шириною 52 мм, з мультифункціональним або енергозберігаючим склопакетом, то він перевищує показники теплоопірності цегляної стіни.

Компанія “Вікна Плюс” може запропонувати вам широкий асортимент профільних систем REHAU з будь-яким склопакетом, який вам підійде, в будь-якому колірному виконанні і з будь-яким підвіконням.

Зробіть дім своєї мрії з компанією Вікна Плюс