Скління балкона пластиковим профілем Rehau

Скління балкона пластиковим профілем Rehau

Хочете розширити простір своєї квартири за рахунок балкона і обзавестися додатковою кімнатою? Тоді скління пластиковими вікнами – саме те, що вам потрібно. У поєднанні з професійним утепленням цей варіант скління дасть змогу перетворити балкон на повноцінну кімнату, яку можна буде використовувати цілий рік.

Своїм клієнтам ми пропонуємо скління рехау. Цей профіль від баварського виробника вирізняється справжньою німецькою якістю. Він визнаний в усьому світі і користується великим попитом у Європі та США. Скління пластиком з цим профілем завжди виходить теплим і тихим. Ба більше, на відміну від аналогічних профілів, продукція Rehau вирізняється невеликою товщиною, що сприяє потраплянню в приміщення максимальної кількості світла.

Варіанти відкривання стулок

Поворотно-відкидні. Класичний варіант відкривання пластикових вікон, за якого стулки можуть як відчинятися традиційним способом, так і відкидатися у вертикальному положенні.

Комбінування з розсувними вікнами ПВХ. На невеликих балконах, для яких актуальна економія простору, можливе поєднання класичних поворотно-відкидних стулок з розсувними стулками системи Slidors.

Де використовуються

Скління ПВХ не рекомендується робити на старих балконах і балконах з виносом через велику вагу профілів. Зате на міцних і ґрунтовних балконах цей варіант буде найбільш вдалим. Скління рехау дозволить розширити функціональні можливості приміщення. Тут можна буде не тільки зберігати речі та сушити білизну, а й відпочивати, займатися улюбленим хобі, облаштувати зимовий сад.

Вартість скління за 1 квадратний метр

Ціна квадратного метра цього виду скління залежить від розміру виробу. Що більша площа, то нижча ціна.